company logo
company logo

Generální partner

Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Aktuality - družstvo žen
Jonášová: Poruba hraje hodně tvrdou házenou PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Čtvrtek, 02 Únor 2012 14:53

Praha – Mimořádně silný celek DHC Sokol Poruba přijede tuto neděli do Edenu, aby od 17 hodin změřil síly s našimi děvčaty. Ta prohrála v podzimním utkání v Ostravě rozdílem šesti branek, a tak touží po odvetě. Mezi nimi i Martina Jonášová, sedmadvacetiletá střední spojka sešívaných.

Aktualizováno Pátek, 03 Únor 2012 15:01
Celý článek...
 
Vaňková opouští Slavii PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Alex Wipf   
Středa, 01 Únor 2012 17:27

Praha – Dvojnásobná interligová vítězka a mistryně ligy Edita Vaňková opouští řady sešívaných a míří na přestup do prvoligového Liberce, kde na podzim hostovala. Levá spojka doplatila v Edenu na přetlak na svém postu. Přesto se i ona nesmazatelně zapsala pod historické úspěchy červenobílých.

Aktualizováno Středa, 01 Únor 2012 18:42
Celý článek...
 
Červenobílé ženy podlehly Veselí PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Neděle, 29 Leden 2012 19:33

Praha Sedmnáctým kolem pokračovala házenkářská interliga. V něm červenobílá děvčata přivítala mistryně z Veselí nad Moravou. Po vyrovnaném průběhu prohrála rozdílem jediné branky, když selhala mezi dvacátou druhou a dvacátou čtvrtou minutou při vlastní přesilovce, kterou ztratila poměrem 0:1. Následně Moravanky vstřelily další dvě branky a své vedení už udržely. A tak se radoval kouč Veselí Peter Sabadka, zatímco domácí Richard Řezáč litoval promarněné šance.

Aktualizováno Úterý, 31 Leden 2012 12:27
Celý článek...
 
Černá: S Veselím se nemáme čím překvapit PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Čtvrtek, 26 Leden 2012 14:27

Praha – Sedmnáctým kolem pokračuje tuto neděli v Edenu interliga. Naše děvčata přivítají od 17 hodin poslední vítězky českého play off, Českého poháru, průběžně třetí celek WHIL Veselí nad Moravou. V novém roce se ale hra Moravanek zabrzdila. V posledních dvou kolech podlehly Olomouci a Mostu. Přispěla k tomu neúčast klíčové spojky Veselí Lenky Flekové. Přesto je celek okolo Terezy Chmelařové, Jarmily Kočí a legendy české házené Lenky Černé vysokým favoritem. Cestu za body mu chce znepříjemnit střelkyně sešívaných Klára Černá.

Aktualizováno Pátek, 27 Leden 2012 13:31
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí4142DalšíKonec »

Strana 41 z 42

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.