company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Aktuality - družstvo žen
Červenobílé ženy podlehly Veselí PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Neděle, 29 Leden 2012 19:33

Praha Sedmnáctým kolem pokračovala házenkářská interliga. V něm červenobílá děvčata přivítala mistryně z Veselí nad Moravou. Po vyrovnaném průběhu prohrála rozdílem jediné branky, když selhala mezi dvacátou druhou a dvacátou čtvrtou minutou při vlastní přesilovce, kterou ztratila poměrem 0:1. Následně Moravanky vstřelily další dvě branky a své vedení už udržely. A tak se radoval kouč Veselí Peter Sabadka, zatímco domácí Richard Řezáč litoval promarněné šance.

Aktualizováno Úterý, 31 Leden 2012 12:27
Celý článek...
 
Černá: S Veselím se nemáme čím překvapit PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Čtvrtek, 26 Leden 2012 14:27

Praha – Sedmnáctým kolem pokračuje tuto neděli v Edenu interliga. Naše děvčata přivítají od 17 hodin poslední vítězky českého play off, Českého poháru, průběžně třetí celek WHIL Veselí nad Moravou. V novém roce se ale hra Moravanek zabrzdila. V posledních dvou kolech podlehly Olomouci a Mostu. Přispěla k tomu neúčast klíčové spojky Veselí Lenky Flekové. Přesto je celek okolo Terezy Chmelařové, Jarmily Kočí a legendy české házené Lenky Černé vysokým favoritem. Cestu za body mu chce znepříjemnit střelkyně sešívaných Klára Černá.

Aktualizováno Pátek, 27 Leden 2012 13:31
Celý článek...
 
Slavia udolala Zlín PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Alex Wipf   
Neděle, 22 Leden 2012 20:24

PrahaŠestnáctým kolem pokračovala WHIL. Na naše děvčata čekal v domácí hale pátý Zlín. Přestože prohrávala o poločase o branku, ve druhém vystupňovala tempo a dokázala zvítězit. Lví podíl na tom měla Klára Černá, jež dokázala vstřelit polovinu branek sešívaných, neztratila se ani Martina Jonášová, která vstřelila necelou minutu před koncem tu rozhodující. A tak se trenér Slavie Richard Řezáč těšil z druhé domácí výhry a kouč Zlína Aleš Kořínek neměl důvod ke spokojenosti.

Aktualizováno Neděle, 22 Leden 2012 20:37
Celý článek...
 
Kvasničková: Všechny jsme si začaly víc věřit PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Pátek, 20 Leden 2012 14:54

Praha – Šestnáctým kolem pokračuje tuto neděli v Edenu WHIL. V něm naše děvčata přivítají od 17 hodin celek Zlína, jediné družstvo, na jehož palubovce letos zvítězila. Je proto logické, že mají na utkání příjemné vzpomínky, mezi nimi i slávistická „univerzálka“ Marie Kvasničková.

Aktualizováno Pátek, 20 Leden 2012 20:44
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí414243444546474849DalšíKonec »

Strana 48 z 49

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.