company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Červenobílé starší dorostenky zvítězily v Brně PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Úterý, 03 Duben 2012 17:21

Brno, Praha – S touhou odčinit nečekanou podzimní porážku z domácího utkání odjížděly starší dorostenky na palubovku posledního Tatranu Bohunice-Bánov. To se podařilo. Svěřenkyně Martiny Papežové jsou tak průběžně třetí v tabulce 1. ligy s bodovým náskokem na Písek a s tříbodovou ztrátou na Olomouc.

 

Tatran Bohunice-Bánov – DHC Slavia Praha 19:30 (11:13), 1. liga starších dorostenek

 

DHC Slavia: Nikola Černochová – Veronika Prokešová 9 (na snímku), Jana Chlupová 5, Vendula Lidmilová 3, Michaela Navrátilová 2, Eleni Eftimiadu 2, Anna Balcarová 2, Petra Janušová 5/2, Barbora Švůgrová 2. Trenérka Martina Papežová.

 

„Po nepovedeném začátku, kdy jsme byly zaskočeny pomalou hrou soupeřek a netradičním pojetím na dva pivoty, jsme se postupně rozehrály a přesvědčivě vyhrály,“ líčila trenérka sešívaných Martina Papežová.

 

„Začátek první půle se nám nepovedl. Obrana si teprve zvykala na styl soupeřek. I v útoku jsme kupily zbytečné chyby. K obratu zavelela třemi brankami v řadě Petra Janušová, která pomohla k otočení ze stavu 2:5 na 6:5,“ pochválila svou svěřenku.

 

„Po zbytek poločasu jsme si udržovaly mírný náskok. Soupeřky ale byly stále na dostřel, a to především díky našim chybám v obranné fázi, kde jsme v určitých okamžicích nebyly důrazné při spolupráci spojek Bohunic s pivotkami,“ našla chyby.

 

„Ve druhé půli jsme výrazně zlepšily obranu, dostaly Moravanky více pod tlak a využívaly jejich chyb k zisku míče a hlavně k přechodu do rychlého útoku, kde se dařilo Veronice Prokešové,“ těšilo trenérku.

 

„V postupném útoku se pak prosazovala drzými kličkami Jana Chlupová. Ve chvíli, kdy ji soupeřky vzaly na osobku, ji zdárně zastoupily ostatní spojky, ať už Anna Balcarová nebo Vendula Lidmilová,“ líčila.

 

„Jsem ráda, že jsme se vyvarovaly i naší pravidelné chvilky nesoustředění a vedení postupně navyšovaly,“ dodala Papežová.

Aktualizováno Úterý, 03 Duben 2012 17:22
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.