company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Starší dorostenky Slavie ovládly Pragáč PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, ilustrační foto Jiří Růžička   
Pondělí, 09 Duben 2012 15:35

Praha – Na nejvyšší stupínek vystoupaly na Prague Handball Cupu slávistické starší dorostenky. Pomohla jim k tomu finálová výhra nad dánským Ajaxem Kopenhagen o čtyři branky. Ani v dalších duelech ale nepoznaly hořkost porážky, a tak je jejich triumf více než jen zasloužený.

 

DHC Slavia Praha – Ajax Copenhagen 18:14 (10:9)

 

DHC Slavia: Petra Kudláčková – Eliška Jačková 4, Tereza Pokorná 6/1, Simona Skřivánková 2, Veronika Prokešová, Anna Balcarová, Vendula Lidmilová, Barbora Švůgrová, Nicola Palasová 1, Michaela Navrátilová, Andrea Cejnarová 1, Petra Janušová 1/1, Andrea Königová 3. Trenérka Martina Papežová.


„Pro tyto chvíle hrajeme házenou,“ radovala se trenérka sešívaných Martina Papežová.

 

„Prague Handball Cup má řadu pozitiv. Nejdůležitější je, že si holky zahrají s jinými soupeřkami než obvykle. Stmelí se parta, protože si zajdou na pivko na Fontánu a podobně,“ vypočítávala klady turnaje, pak se vrátila k čistě sportovnímu hodnocení.

 

„Dánky zde měly velmi dobrý tým, určitě nejlepší, se kterým jsme se na akci setkaly,“ uváděla do děje.

 

„Finále rozhodl náš zlepšený výkon v obraně, který přišel na konci první půle. Začátek nám totiž nevyšel. V útoky jsme sice proměňovaly, ale špatně bránily,“ nelíbilo se trenérce.

 

„Další zlom nastal ve druhé půli, kdy jsme se utrhly na dvoubrankový náskok. Pak jsme měly přesilovku, ve které jsme vedení ještě zvýšily. Dánky ztratily chuť do hry a my dovedly zápas do vítězného konce,“ dodala spokojená trenérka.

 

„Letošní cesta turnajem byla pro nás docela jednoduchá. Opravdu těžký zápas jsme sehrály jen ve finále,“ mínila opora červenobílých Eliška Jačková.

 

„Dánky jsou velmi dobře individuálně připravené. V souboji jedné na jednu je proti nim těžké uspět. Vyzvedla bych i jejich pivotku, která nám dělala veliké problémy,“ pochválila protihráčku.

 

„Rozhodlo to, že jsme nedělaly moc technických chyb, stejně tak i naše dobrá koncovka. Dokázaly jsme zakončit prakticky všechny rychlé útoky,“ těšilo Elišku.

 

„Finále jsme si ale chtěly hlavně užít, celou tu skvělou atmosféru, která v hale panovala,“ pochválila organizátory Jačková.

Aktualizováno Pondělí, 09 Duben 2012 16:55
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.