company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Papežová: Boj o medaile pokračuje PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, ilustrační foto Jiří Růžička   
Úterý, 17 Duben 2012 11:37

Praha – Pravidlo hovořící o tom, že první zápasy po Prague Handball Cupu nebývají dobré, jelikož je provází únava a nedostatečné zaujetí, vyvrátily červenobílé starší dorostenky, které si na domácí palubovce poradily s nebezpečnou Porubou. Stínem utkání je zranění levého křídla sešívaných Veroniky Prokešové (na snímku), jež si zlomila kůstku v kotníku a sezona pro ni skončila. Veronice přejeme brzké uzdravení.

 

Do zápasu jsme vstoupily s chutí a v útoku sršely energií. Dařilo se především Palasové. V obraně pak zavřely střed brankoviště Eftimiadu s Nechvátalovou,“ chválila své svěřenky trenérka Martina Papežová.

„Proto jsme v průběhu prvního poločasu neustále vedly o čtyři až pět branek. Lehký útlum nás postihl koncem půle, kdy jsme přestaly hrát v útoku kolektivně. Soupeřky se tak dostaly na dostřel,“ našla chyby zkušená trenérka.

„Úvod druhé půle ovlivnilo zranění Prokešové, musely jsme začít improvizovat na postu levého křídla. Naštěstí se tam dokázala prosadit spojka Lidmilová. Boj o bronzovou medaili tak stále pokračuje,“ těšilo Papežovou.


„Utkání se nám vydařilo. Za prvních deset minut jsme dostaly jen dva góly. K tomu nám pomohly sedmimetrové hody, ze kterých byla úspěšná Petra Janušová. Dařilo se nám v obraně, ze které jsme vyrážely do rychlých brejků,“ popisovala úvod devítigólová kanonýrka červenobílých Nicola Palasová.

„Pak začaly soupeřky aplikovat vysunutou obranu, se kterou jsme si nevěděly tak docela rady a ony proto skóre stáhly,“ našla chyby.

„Ve chvíli, kdy se nám ale začaly dařit záběhy křídel, bylo rozhodnuto,“ doplnila Palasová.

 

DHC Slavia – Sokol Poruba 29:22 (14:11), 1. liga starších dorostenek

DHC Slavia: Nikola Černochová, Kristýna Neubergová – Veronika Prokešová 1, Natálie Nechvátalová 4, Vendula Lidmilová 4, Michaela Navrátilová 3, Nicola Palasová 9, Eleni Eftimiadu 1, Anna Balcarová, Petra Janušová 7/7, Barbora Švůgrová. Trenérka Martina Papežová.

Aktualizováno Úterý, 17 Duben 2012 19:40
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.