company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Dorostenky Slavie přistřihly sokolkám křídla PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Petr Vančura   
Středa, 02 Květen 2012 12:14

PrahaKe dvěma úspěšným derby nastoupila slávistická děvčata. Soupeřkám ze Sokola Vršovice nedala šanci, když zvítězila vždy minimálně o patnáct branek. Svorně si tak upevnila třetí příčky ve svých ligách.

 

DHC Slavia – Sokol Vršovice 31:14 (15:6), 1. liga starších dorostenek

DHC Slavia: Kudláčková, Neubergová (na snímku) – Valentová 3, Roubalová, Nechvátalová 2, Chlupová 5, Franková 10, Palasová 2, Balcarová 3, Janušová 5/2, Švůgrová, Vondráčková 1. Trenérka Papežová.

 

„Jsem spokojená s výkonem všech děvčat. Bylo na nich vidět, že hrála s chutí,“ hodnotila výkon starších dorostenek trenérka Martina Papežová.

„Od samotného úvodu holky hře dominovaly, vedly o tři, čtyři branky a postupně náskok navyšovaly. Hrály dobře v obraně, kde pomohly Kristýně Neubergové, která chytala svůj první zápas ve starším dorostu a zvládla ho velmi dobře,“ pochválila svou svěřenku.

„Jsem ráda, že se vystřídaly všechny hráčky. Dařilo se jim chodit do rychlého útoku, z něhož těžila především výborně hrající Anča Franková. V postupném útoku jsme díky tomu mohly hrát bez nervů, a tak se nám i v něm povedla řada akcí,“ doplnila Papežová.

 

Tabulka dvě kola před koncem 1. ligy:

1. Zlín 31 bodů

2. Olomouc 26

3. DHC Slavia 22

4. HC Plzeň 18

 

Program posledních kol:

5. května 13:30 HC Plzeň – DHC Slavia, 13. května 13:00 DHC Slavia Sokol Písek.

 

DHC Slavia – Sokol Vršovice 35:19 (16:10), 1. liga mladších dorostenek

DHC Slavia: Neubergová – Roubalová 2, Karellová, Líbalová 9/1, Valentová 1, Nechvátalová 2, Kubišová 10/2, Růžičková, Konfrštová 4, Rakovanová 2/1, Hurková 1, Holečková 4/1. Trenérka Stehlíková.

 

„Oproti podzimu jsme do zápasu vstoupily velice dobře, koncentrovaně. Od začátku jsme vedly a soupeřkám nedovolily skórovat dlouhé minuty,“ těšilo trenérku mladších dorostenek Sandru Stehlíkovou.

„Postupem času jsme navyšovaly brankový rozdíl, krom posledních deseti minut v první půli, ve kterých jsme polevily a dovolily Sokolu korigovat,“ našla nedostatky.

„I já jsem ráda, že jsme měly možnost prostřídat, stejně tak jsem ráda, že dobře zahrály všechny hráčky od mladšího dorostu až po starší žákyně. Těší mě, že se nikdo nezranil,“ dodala Stehlíková.

 

Tabulka dvě kola před koncem 1. ligy:

1. Písek 38 bodů

2. SVŠ Plzeň 34

3. DHC Slavia 31

4. Sokol Kobylisy 24

 

Program posledních kol:

5. května 9:30 HC Plzeň – DHC Slavia, 13. května 17:00 DHC Slavia Sokol Písek.

Aktualizováno Středa, 02 Květen 2012 20:10
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.