company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Mladší žákyně Pokračování s Šaľou ve Veselí

Pokračování s Šaľou ve Veselí PDF Tisk Email
Neděle, 19 Listopad 2017 11:36

Turnaj ve Veselí nad Moravou, který začínal ve čtvrtečních odpoledních hodinách jsme i přes kolony na D1 stihly. Po výstupu z aut jsme měly 30 minut do prvního hvizdu rozhodčího a začátku našeho utkání DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ vs. DDM STRÁŽNICE 8:4, a pak bez přestávky holky odehrály druhé utkání s Bratislavou a opět vydřely výhru 8:6. Červený tým: Eliška Trávníčková, Anežka Havlinová, Kateřina Králová, Alina Galiaskarová, Nela Pechlátová, Tereza Mikulcová, Tereza Petráková, Tereza Nechanická, Zuzana Hušková, Eva Kramlová.

Na minutu přesně po pátečním vítězném souboji slávistek s Duslem Šaľa v Praze nastoupil do boje s mladšími žákyněmi z Šaľy náš modrý tým. Super utkání. Do třetí minuty osm střel na brány. Bohužel ty naše lámaly břevno. Jejich padly do sítě. Po úvodu 0:4 to holky ale nevzdaly a bojovaly do závěrečných 7:9. Prohra nás nemrzí. Slavie hrála výborně.

V sobotu před soumrakem turnaj skončil, vyrazili jsme všichni k domovům a s sebou jsme přivezli 2. místo DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ TÝM a 8. místo ČERVENÝ TÝM. První misto obsadily holky z Dusla Šaľa a třetí skončily domací holky z Veselí. Turnaj se nám moc líbil a všechna utkání byla kvalitní a některá i těžká. Trochu těžší to bylo pro červený tým, ve kterém hrály většinou samé začátečnice a holky, které přišly letos z minižaček. Všechny moc chválíme za předvedené výkony a věříme, že si každá hráčka z turnaje odvezla i nové zkušenosti.

modrý tým:
Barča Bačáková (G), 
VERONIKA DVOŘÁKOVÁ 17, SANY MÜLLEROVÁ 27, KAROLÍNA PEJŠOVÁ 11, NATÁLIE STAROSTOVÁ 8, REGÍNA MATĚJKOVÁ 9, BARČA RACHOVÁ 27, PEPINA JIRÁNKOVÁ 4, MÍŠA KNYTLOVÁ 2, VIKINA PEJŠOVÁ 7
DHC SLAVIA M - VELKÁ NAD VELIČKOU 15:7
DHC SLAVIA M - MALACKY SVK 13:11
DHC SLAVIA M - HC HÁJE 12:1
DHC SLAVIA M - IUVENTA MICHALOVCE B SVK 22:2
DHC SLAVIA M - BRNO BOHUNICE 12:2
DHC SLAVIA M - DUSLO ŠALA SVK 7:9 ( 3:7)
DHC SLAVIA M - SOKOL PÍSEK 9:3
DHC SLAVIA M - IUVENTA MICHALOVCE A SVK 10:2
DHC SLAVIA M - VESELÍ NAD MORAVOU 12:8

červený tým:
ELIS TRÁVNÍČKOVÁ (G),

ANEŽKA HAVLINOVÁ 18, KÁČA KRÁLOVÁ 11, ZUZKA HUŠKOVÁ 2, TEREZA PETRÁKOVÁ 3, ALINA GALIASKAROVÁ 9, AGNES HAVELKOVÁ 2, NELA PECHLÁTOVÁ 6, EVA KRAMLOVÁ 1, TEREZA MIKULCOVÁ, TEREZA NECHANICKÁ
DHC SLAVIA Č - DDM STRÁŽNICE 8:4
DHC SLAVIA Č - ŠKP BRATISLAVA 8:6
DHC SLAVIA Č - HAVLÍČKŮV BROD 5:16
DHC SLAVIA Č - VESELÍ NAD MORAVOU 4:17
DHC SLAVIA Č - SOKOL PÍSEK 7:17
DHC SLAVIA Č - IUVENTA MICHALOVCE A 6:9
DHC SLAVIA Č - VELKÁ NAD VELIČKOU 10:8
DHC SLAVIA Č - HC HÁJE 4:10


Aktualizováno Středa, 22 Listopad 2017 20:06
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.