Hlavní strana Ženy Aktuality Slavia opět postoupila do Final 4 Českého poháru

Slavia opět postoupila do Final 4 Českého poháru PDF Tisk Email
Středa, 20 Prosinec 2017 19:15

Házenkářky Slavie Praha zvítězily ve čtvrtfinále Českého poháru v Písku nad domácím Sokolem 31:17, po poločase 15:8, a stejně jako loni se kvalifikovaly do Final 4, které opět pořádá klub z Jindřichova Hradce. V semifinále se svěřenkyně trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky utkají v pátek 29. prosince od 17.00 hodin s týmem SHK Veselí nad Moravou. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Baník Most a Sokol Poruba.

Čtvrtfinále Českého poháru
Sokol Písek – Slavia Praha 17:31 (8:15)

Slávistky dominovaly od třetí minuty utkání, kdy se poprvé trefily. O svém vítězství a postupu rozhodly již během prvních 23 minut, kdy už vedly 11:3. Nejlepšími střelkyněmi pražského celku byly se šesti brankami Martina Tulipánová a Adéla Novotná.

Zápasy o konečné umístění Final 4 Českého poháru jsou v Jindřichově Hradci na programu v sobotu 30. prosince. Od 13.30 hodin hrají poražené semifinalistky o bronz, v 15.30 hodin začíná finále. „To je naším cílem. A nejen to. Chceme celou soutěž vyhrát. Český pohár jsme si stanovili jako jeden z hlavních cílů pro tuto sezonu,“ pravil kouč Řezáč.

Aktualizováno Středa, 20 Prosinec 2017 19:31