Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Žákovská liga 2. kolo - Strakonice

Žákovská liga 2. kolo - Strakonice PDF Tisk Email
Pondělí, 15 Leden 2018 19:47

Slavia - Cheb 14:11 - v úvodním zápase jsme se trápily a stručně řečeno se na naší házenou nedalo moc dívat. Soupeři se však také nedařilo a proto jsme si zapsaly 2 body

Slavia - Strakonice 15:16 - k druhému zápasu jsme nastoupily, vzhledem k rozlosování hned po utkání s Chebem. V prvním poločase se nám vůbec nedařilo.  Neproměňovaly jsme vyložené šance a dovolily jsme odskočit Strakonicím až na rozdíl 4 branek. Až v posledních deseti minutách se náš výkon zvedl a začaly jsme bojovat o každý míč, bohužel tlak přišel pozdě a my si odnášíme první prohru v letošním ročníku.

Slavia - Otrokovice 17:11 - holky chválím, že se po prohře se Strakonicemi nepoložily a v celém utkání neponechaly nic náhodě a od první minuty si šly za vítězstvím. Unavený celek šikovných hráček z Otrokovic, nám v zápase nestačil.

Aktualizováno Pondělí, 15 Leden 2018 20:49