company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Mladší žákyně Zimní turnaj Písek 2018

Zimní turnaj Písek 2018 PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Leden 2018 06:51

Mladé slávistické hráčky se o víkendu 20-21.ledna 2018 zúčastnily tradičního Píseckého turnaje. Na turnaji letos měřily své síly jihomoravské, jihočeské a pražské týmy. My jsme na turnaj odjely s jedním týmem a naším jediným cílem bylo pořádně pilovat vysunutou obranu. Pro některé naše hráčky byl turnaj velmi těžký, poprvé okusily novou obranu, odehrály celý zápasový čas 2x12 minut. Na turnaji nebyl jediný tým, který by nepředváděl skvělé výkony jak v obraně tak i v útoku. Poslední půl rok se v mladších žákyních začíná objevovat u hodně družstev vysunutá, běhavá a rychlá obrana a i pro naše hráčky, které jsou na tento styl "běhavé házené" připravovány na tréninku, jsou zápasy velmi fyzicky náročné. Turnajový hrací systém kdy hrál každý s každým po celé dva dny přinesl spoustu pěkných a dramatických utkání. Výsledná tabulka byla do posledního zápasu hodně zamotaná a nedalo se předem určit kdo bude vítězem turnaje. Nám nakonec uteklo vítězství v turnaji o jedinou branku, kdy jsme v zápase s Ivančicemi prohrávaly v poločase 2:8 a v výsledek nakonec skončil remízou 12:12. V posledních 5 sekundách zápasu, mohla naší výhrou ukončit utkání naše nejlepší kanonýrka Sandra Müllerová, ale bohužel z 12m strefila pouze horní břevno branky. Domů si tedy vezeme zasloužené 3 místo.

Turnaj v Písku se nám opět velmi líbil a doufáme, že ho příští rok zase navštívíme.

1. Strakonice, 2. Ivančice, 3. DHC SLAVIA PRAHA, 4. HC Háje, 5. Třeboň, 6. Sokol Písek A, 7. Sokol Písek B, Veselí nad Moravou, 9. Tachov

Sestava a branky:

brankářky: Eliška Trávníčková 1, Nikol Ondroušková

Sandra Mullerová 23, Karolína Pejšová 21, Regína Matějková 12, Natálie Starostová 6, Josefína Jiránková 4, Viktorie Pejšová 4, Tereza Petráková 4, Michaela Knytlová 3, Anežka Havlinová 2, Alina Galiaskarová 2, Nela Pechlátová 2, Eva Kramlová 1

DHC Slavia - HC  Háje 8:6, DHC Slavia - TJ ČEZ Strakonice 11:15, DHC Slavia - Tachov 13:3, DHC Slavia - Třeboň 12:9, DHC Slavia - Veselí n/M 9:7, DHC Slavia - Sokol Písek A 8:17, DHC Slavia - Sokol Písek B 12:8, DHC Slavia - HK Ivančice 12:12


Aktualizováno Úterý, 23 Leden 2018 14:28
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.