company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Žákovská liga 3. kolo - Ledeč nad Sázavou 11.2.2018

Žákovská liga 3. kolo - Ledeč nad Sázavou 11.2.2018 PDF Tisk Email
Neděle, 11 Únor 2018 00:00

Ve třetím kole žákovské ligy se starší žákyně Slavia Praha utkaly s týmy Sokola Vršovice, Havlíčkova Brodu, Sokolem Ostrava - Zábřeh a tradičním rivalem DHC Plzeň.

Zápasy s Havlíčkovým Brodem a Sokolem Vršovice jsme zaslouženě vyhrály, na hřiště se dostaly všechny hráčky týmu, nikdo se nezranil a dokonce jsme opory družstva mohly ,,trochu pošetřit,, na důležité utkání s Plzní.
Utkání s Plzní bylo jako na houpačce. Po celou dobu jsme se přetahovaly o každý gól. V prvním poločase jsme nedokázaly ubránit nejlepší hráčku Plzně Voráčkovou a především díky této hráčce jsme v poločase prohrávaly o jednu branku. Do druhé půle jsme nastoupily s odhodláním strhnout vítězství na naší stranu, což se nám dařilo a dokonce jsme soupeři odskočily na dvě branky. Pak jsme ale vlastními chybami a neproměněnými vyloženými šancemi o vedení přišly a ve vypjaté koncovce jsme nakonec zatáhly za kratší konec a s Plzní o dvě branky prohrály.
Zápas s Ostravou se co do kvality a nasazení nemohl předchozímu zápasu rovnat. Ostrava nastoupila do utkání odevzdaně a nekladla vůbec žádný odpor a my utkání vyhrály s rozdílem třídy.
Prohru s Plzní se budeme snažit odčinit v následujícím kole 10. 3. 2018, které se koná v Jindřichově Hradci. V současné chvíli nám s 9 výhrami a 2 prohrami patří 4 místo v průběžném hodnocení žákovské ligy.
Slavia - Havlíčkův Brod 17:15
Slavia - Vršovice       19: 9
Slavia - Plzeň          15:17
Slavia - Ostrava Zábřeh 38: 7

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Březen 2018 17:07
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.