company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Žákovská liga 4. kolo - Jindřichův Hradec 11.3.2018

Žákovská liga 4. kolo - Jindřichův Hradec 11.3.2018 PDF Tisk Email
Úterý, 13 Březen 2018 10:38

4. kolo žákovské ligy odehrály starší žákyně DHC Slavia Praha v Jindřichově Hradci. Z důvodu nemoci se omluvilo družstvo Velké nad Veličkou, takže holky čekaly pouze dvě utkání a to se Sokolem Kobylisy II a pořádajícím Jindřichovým Hradcem.

S Jindřichovým Hradcem jsme začaly zápas ospale, nedařilo se nám v zakončení a udělaly jsme několik zbytečných technických chyb a dovolily jsme soupeři držet s námi krok. V druhém poločase se naše hra zlepšila, holky začaly více bojovat a proměňovat vyložené šance a družstvo z Hradce nám přestalo stačit fyzicky. Zápas jsme nakonec vyhrály o 4 branky, ale bylo to velmi utrápené vítězství.
Druhý zápas s pražským týmem z Kobylis jsme naopak ovládly od samého začátku. Výborně jsme bránily a v protiútoku úspěšně zakončovaly. Z naší strany rychlé utkání se určitě líbilo všem přítomným divákům.
Ze čtvrtého kola si tedy odvážíme 4 body a v průběžné tabulce se posouváme o jednu příčku nahoru, tedy na třetí místo. V příštím kole zavítáme dne 8.4. do Karviné, kde nás čekají nepříjemní soupeři v boji o letošní medaile.
Slavia - Jindřichův Hradec 16:12
Slavia - Sokol Kobylisy II 26: 9
Aktualizováno Čtvrtek, 22 Březen 2018 17:06
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.