Hlavní strana Žákyně Mladší žákyně O pohár Exekutivy PSH 14.4.2018

O pohár Exekutivy PSH 14.4.2018 PDF Tisk Email
Neděle, 15 Duben 2018 07:56

V sobotu proběhlo druhé kolo Pražského přeboru starších žákyň O pohár Exekutivy PSH, které se hrálo v hale Arena Liberec.

Naše družstvo mladších žákyň r.2005 a 2006 prošlo turnajem bez jediného zaváhání a soupeře přehrály ve všech ohledech. Tvrdším oříškem bylo družstvo HC Háje. Na tento zápas jsme se dobře připravily a v 7 minutě již vedly 7:2. Pak jsme nasadili do hry mladší hráčky (06) a do poločasové "kabiny" jsme šli s výsledkem 10:8. Ve druhém poločase všechny hráčky dodržely pokyny trenérů až do vítězného konce 16:13.

Zápasy pískali mladé dvojice rozhodčích a jejich rozhodování hodnotíme chvalitebným výsledkem.

Moc nás těší, že naše mladší žákyně DHC SLAVIA PRAHA se svým přístupem k tréninku i k zápasům přistupují s chutí a zodpovědně a tím neustále zvyšují kvalitu své výkonnosti na hrišti.