company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Slávistické mladší žákyně bronzové

Slávistické mladší žákyně bronzové PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Pavel Vavroušek   
Úterý, 15 Listopad 2011 16:51

Praha – O uplynulém víkendu proběhla v hale Chodov Podzimní cena Prahy, na niž zastupovaly červenobílé mladší žákyně. Ty předvedly dobré, bojovné výkony, leč na družstva HC Háje a DHC Plzeň jednoduše nestačily. To si dobře uvědomoval i trenér sešívaných Pavel Janyš, stejně tak i křídelnice Jana Knytlová (na snímku).

DHC Slavia – Veselí nad Moravou 9:6 – Sokol Poruba 20:3 – HC Háje 8:9 – HK Ivančice 17:5 – DHC Plzeň 6:9 – HC Plzeň 15:4 – Otrokovice 10:6.

 

Individuální ocenění: nejlepší střelkyně Tereza Holečková 29 branek.


„Řeknu to úplně jednoduše. Na turnaji jsme splnili povinnost. Krom zápasu s Veselím jsme měli všechny celky, které jsme porazili, porazit naprosto jednoduše,“ myslel si kouč Pavel Janyš.

 

„V utkáních, která jsme prohráli, jsme zvládli vždy jen půlku, což je málo. Šlo o první s Plzní a druhou s Hájemi. Oběma celkům proto gratulujeme, byly lepší,“ uznal trenér.


„Nyní se musíme zaměřit na střelbu, jelikož není naše zakončení dostatečně důrazné. Holky nechaly na hřišti všechno, na zlato je ale potřeba umět víc,“ dodal Janyš.

 

„Myslím si, že byl turnaj docela dobrý. Mohly jsme ale bejt i lepší,“ vysvětlovala jedenáctiletá křídelnice Jana Knytlová.

 

„Všechno je daleko těžší než v minkách, asi proto jsme málo střílely z dálky,“ nelíbilo se Janě.

 

„Bránily jsme ale dobře a hrály jako tým,“ vyzvedla.

 

„I já jsem myslím hrála dobře, jen bych měla střílet přesnějc,“ doplnila Knytlová.

 

DHC Slavia: Natálie Vávrová, Rozálie Marvanová – Josefína Issová, Kateřina Haunerová, Jana Knytlová, Michaela Vacková, Anna Šimánková, Markéta Venclová, Hedvika Hendrychová, Kristýna Ungerová, Veronika Nováková, Tereza Holečková. Trenéři: Monika Mejdrochová a Pavel Janyš.

Aktualizováno Středa, 16 Listopad 2011 21:58
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.