company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Mladší žákyně Memorial Karla Šulce 2018

Memorial Karla Šulce 2018 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 10 Květen 2018 11:34

Každoroční turnaj v Plzni Memoriál Karla Šulce je za námi. Po 7 letech si mlž DHC SLAVIA PRAHA modrý tým vybojovaly 1. místo a červený tým 12. místo.

K perfektnímu průběhu turnaje se přidalo i nádherné počasí se sluníčkem. Bufet byl stále plný dobrého jídla a pití. Na turnaji si každý našel svého soupeře a každý chtěl předvést nejlepší výkony. Naše slávistické děvčata z modrého týmu si dala jasný cíl - vyhrát co nejvíce zápasů. A druhý tým si zase chtěl vyzkoušet nové dovednosti, které se naučila na tréninku. První místo nás moc potěšilo i když na turnaji byla dobře připravena družstva jako Jindřichův Hradec, Strakonice, Sokol Kobylisy.

 

Turnaj se nám moc líbil a děkujeme pořadatelům z Plzně za skvěle připravený turnaj, dobrý bufet, připravené rozhodčí pod vedením Marty Sovové, objednané pěkné počasí a skvělou náladu. Děkujeme!

Nejlepší hráčka modrého týmu - Bára Bačáková

Nejlepší hráčka červeného týmu - Alina Galiaskarova

Modrý tým 1. místo - Bačáková, Müllerová 27, Dvořáková 13, Pejšová K. 9, Matějková 43, Havlinová 18, Rachová 33, Knytlová 10, Holeňáková 2, Starostová 5, Králová 7

Červený tým 12. místo - Ondroušková, Trávníčková 9, Petráková 5, Kramlová, Jiránková 13, Hušková, Drahorádová, Tůmová 11, Říhová 2, Dušková 10, Pechlátová 1, Nechanická 1, Galiaskarov8 18


 

Aktualizováno Úterý, 15 Květen 2018 13:51
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.