company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality První domácí ligový zápas je tady! Slavia hostí Zlín

První domácí ligový zápas je tady! Slavia hostí Zlín PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pátek, 21 Září 2018 13:21

 

Po vítězné a postupové pohárové předehře nad rakouským Stockerau vstoupí házenkářky Slavie Praha do MOL ligy také na domácí palubovce ve Vršovicích. V neděli 23. Září se od 15.00 hodin utkají ve vlastní hale s HC Zlín, který v předchozích dvou kolech nového ročníku MOL ligy získal plný počet čtyř bodů, když vyhrál v Bánovcích a doma porazil Plzeň.

 

Svěřenkyně makadosnkého trenéra Rubina Kuzmanoského v prvním kole zvítězily v Plzni, ve druhém si dojaly pro porážku do Poruby. Z ní se velmi rychle oklepaly nejen výsledkovým, ale především hermím probuzením proti Rakušankám v Poháru EHF. Kouč hráčky pochválil, dal jim den volna, ale od úterý je připravuje na “nedělní” Zlín.

“Trenér viděl Zlín v předchozích ligových zápasech a své poznatky hráčkám sdělil při čtvrtečním videorozboru. O Zlínu víme, že hrají dlouho pohromadě, tedy o sobě na hřišti vědí, předvádějí koletivní hru. A právě tu se jim pokusíme narušit,” uvedla před nedělním duelem vedoucí družstva Petra Vítková a doplnila: “Nebojíme se a půjdeme si pro vítězství. Vždyť přece hrajeme doma a chceme navázat na nedělní parádní výkon proti Stockerau.”

Po něm mají slávistky dobrou a bojovnou náladu, která je cítit také při trénincích. Ten poslední před Zlínem absolvují hráčky ještě v sobotu. Kromě dlouhodobě zraněnách Veroniky Galuškové a Adély Novotné jsou hráčky v pořádku a tým nastoupí ve stejné sestavě jako proti Rakušankám v Poháru EHF.

A informace pro fanoušky. “Obě utkání kvalifiakce 2. kola Poháru EHF s rumusnkým klubem SC Magura odehrajeme na půdě soupeře, první utkání v pátek 12. října v 18.00 hodin, druhé v neděli 14. října od 11.00 hodin. Předehrávka s Prešovem v úterý 9. Října v Prazezůstává v platnosti,” popsal nejnovější vývoj kolem dalšího pohárového zápasu šéf klubu Richard Toman.

 

Program 3. kola MOL ligy - pátek 21. září: SHK Veselín nad Moravou - Duslo Šala, sobota 22. září: DHC Plzeň - Sokol Písek, Iuventa Michalovce - Sokol Poruba, Baník Most - Zora Olomouc, Bánovce nad Bebravou - ŠŠK Prešov, neděle 23. září - 15.00 hodin: Slavia Praha - HC Zlín.


Aktualizováno Pátek, 21 Září 2018 13:58
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.