Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Stž 1.kolo žákovské ligy II skupina

Stž 1.kolo žákovské ligy II skupina PDF Tisk Email
Sobota, 01 Prosinec 2018 00:00
První sobotu v prosinci pořádalo družstvo DHC SLAVIA PRAHA STŽKY v Home Credit Aréně v Liberci 1.kolo ŽÁKOVSKÉ LIGY II SKUPINA.

Naším prvním a obávaným soupeřem bylo družstvo z Ostravy Poruby. Nebylo to vůbec jednoduché utkání a my ho nakonec vyhrály o 1 branku, i když jsme ještě 4 minuty před koncem utkání vedly o 5 branek. Způsobilo to obrovsky rychlé tempo v celém zápasu a i když máme trénované hráčky, trochu nás to zaskočilo a díky tomu jsme ke konci polevily v obraně.

Druhým našim soupeřem bylo družstvo z Kunovic, které jsme přejely jak parní válec. Nechaly jsme zahrát úplně všechny hráčky a braly jsme utkání jako přípravu před silným Sokolem Písek A a hlavně před HK Spartakem Ústí nad Labem, kterého známe z Pražského přeboru.

Do utkání se Sokolem Písek jsme nevstoupily zrovna nějak střelecky dobře. Samé tyče a do 9 minuty prvního poločasu jsme daly pouze 5 branek a pak již nic..takže poločas 5:5 byl pro nás se zvednutým prstem...v druhé polovině se hráčky zvedly a výsledek utkání se díky našemu rychlému tempu a zlepšené přesnosti při střelbě na bránu otočil na naší stranu.

Posledním a nejtěžším soupeřem byl tým z Ústí nad Labem. Jejich dvě střelecky velmi vyspělé spojky nám dávaly v obraně pořádně zabrat a výsledek utkání v polovině o tom svědčil, prohrávaly jsme o 5 branek.....jenže se holky o pauze pořádně nabudily, zlepšily obranu, nedovolily jejich hráčkám v útoku vůbec nic...a během prvních 2 minut druhého poločasu měly srovnáno na remízu...a do konce utkání přidaly ještě pár krásných akcí v útoku a výsledek byl více než uspokojivý..výhra o 4 branky.

24 : 23 ( 13 : 10 ) - Sokol Poruba
25 : 10 ( 11 : 6 ) - SHK Kunovice
14 : 9 ( 5 : 5 ) - Sokol Písek A
23 : 19 ( 7 : 12 ) - Spartak Ústí n.L.

Brankářky : Ondroušková, Bačáková, Dáda Matuchová

JIRÁSKOVÁ 13, HAVLINOVÁ 1, MATĚJKOVÁ 13, TREPEROVÁ 7, JIRÁNKOVÁ 1, DVOŘÁKOVÁ 5, TRÁVNÍČKOVÁ 3, DIETZSCHOLDOVÁ 19, CAJSKOVÁ 12, PEJŠOVÁ 9, STAROSTOVÁ 6

Chceme moc poděkovat hráčkám z mlž Matějkové, Havlinové a Starostové, že nám pomohly odehrát tak kvalitní první kolo ŽL (chyběly nám totiž Sany a Barča, které fandily ve Francii, Kačka Králová a Nela Pechlátová, které jsou dlouhodobě nemocné).

Další poděkování patří Livii Christiánové - trenérce z liberce, že nám pomohla s organizací 1.kola.

Aktualizováno Středa, 05 Prosinec 2018 13:28