company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně STŽ 1.kolo žákovské ligy II skupina

STŽ 1.kolo žákovské ligy II skupina PDF Tisk Email
Sobota, 01 Prosinec 2018 00:00
První sobotu v prosinci pořádalo družstvo DHC SLAVIA PRAHA STŽKY v Home Credit Aréně v Liberci 1.kolo ŽÁKOVSKÉ LIGY II SKUPINA.

Naším prvním a obávaným soupeřem bylo družstvo z Ostravy Poruby. Nebylo to vůbec jednoduché utkání a my ho nakonec vyhrály o 1 branku, i když jsme ještě 4 minuty před koncem utkání vedly o 5 branek. Způsobilo to obrovsky rychlé tempo v celém zápasu a i když máme trénované hráčky, trochu nás to zaskočilo a díky tomu jsme ke konci polevily v obraně.

Druhým našim soupeřem bylo družstvo z Kunovic, které jsme přejely jak parní válec. Nechaly jsme zahrát úplně všechny hráčky a braly jsme utkání jako přípravu před silným Sokolem Písek A a hlavně před HK Spartakem Ústí nad Labem, kterého známe z Pražského přeboru.

Do utkání se Sokolem Písek jsme nevstoupily zrovna nějak střelecky dobře. Samé tyče a do 9 minuty prvního poločasu jsme daly pouze 5 branek a pak již nic..takže poločas 5:5 byl pro nás se zvednutým prstem...v druhé polovině se hráčky zvedly a výsledek utkání se díky našemu rychlému tempu a zlepšené přesnosti při střelbě na bránu otočil na naší stranu.

Posledním a nejtěžším soupeřem byl tým z Ústí nad Labem. Jejich dvě střelecky velmi vyspělé spojky nám dávaly v obraně pořádně zabrat a výsledek utkání v polovině o tom svědčil, prohrávaly jsme o 5 branek.....jenže se holky o pauze pořádně nabudily, zlepšily obranu, nedovolily jejich hráčkám v útoku vůbec nic...a během prvních 2 minut druhého poločasu měly srovnáno na remízu...a do konce utkání přidaly ještě pár krásných akcí v útoku a výsledek byl více než uspokojivý..výhra o 4 branky.


24 : 23 ( 13 : 10 ) - Sokol Poruba
25 : 10 ( 11 : 6 ) - SHK Kunovice
14 : 9 ( 5 : 5 ) - Sokol Písek A
23 : 19 ( 7 : 12 ) - Spartak Ústí n.L.

Brankářky : Ondroušková, Bačáková, Dáda Matuchová

JIRÁSKOVÁ 13, HAVLINOVÁ 1, MATĚJKOVÁ 13, TREPEROVÁ 7, JIRÁNKOVÁ 1, DVOŘÁKOVÁ 5, TRÁVNÍČKOVÁ 3, DIETZSCHOLDOVÁ 19, CAJSKOVÁ 12, PEJŠOVÁ 9, STAROSTOVÁ 6

Chceme moc poděkovat hráčkám z mlž Matějkové, Havlinové a Starostové, že nám pomohly odehrát tak kvalitní první kolo ŽL (chyběly nám totiž Sany a Barča, které fandily ve Francii, Kačka Králová a Nela Pechlátová, které jsou dlouhodobě nemocné).

Další poděkování patří Livii Christiánové - trenérce z liberce, že nám pomohla s organizací 1.kola.

www.zeny.chf.cz žákovská liga stž

Aktualizováno Pondělí, 14 Leden 2019 07:51
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.