company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Starší žákyně přivezly zlato

Starší žákyně přivezly zlato PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: David Nejedlý   
Úterý, 29 Listopad 2011 15:17

 

Ostrava, PrahaOstrava hostila o tomto víkendu turnaj starších žákyň. Ten pojala naše děvčata jako přípravný. Zlato z něj ale určitě potěšilo, stejně tak i cena pro nejlepší hráčku akce, kterou si odvezla Kateřina Holečková. Další Kateřina, asistentka trenérka Rakovanová hodnotila celou akci pro slávistický web.

 

 

DHC Slavia – Hlučín 11:11 a 10:12 – Pietrowice 20:5 – Karviná 17:2 – Ostrava 15:8 a 12:7.

 

„Na tomto turnaji na nás čekaly dva silné týmy. Šlo o HC Hlučín, jejichž děvčata postoupila do celostátní ligy z prvního místa a domácí Ostravu,“ popisovala asistentka trenérka Kateřina Rakovanová.

 

„S Hlučínem sehrály holky v základní skupině dramatický zápas. Přestože skončila první půle 2:7, ve druhém poločase zabraly a dotáhly zápas k remíze. V dalším utkání jsme na ně bohužel nestačily a kvůli zbytečným technickým chybám podlehly o dvě branky,“ pokračovala.

 

„Ostravu jsme v základní skupině přehrály 15:8, v dalším zápase 12:7. Ostatní celky při vší úctě nedosahovaly kvalit současné Slavie, i když je třeba přiznat, že Karviné chyběly čtyři hráčky základní sestavy,“ vysvětlovala.

 

„Turnaj hodnotíme jako povedený. Nešlo nám o výsledky a o umístění, důležité bylo vidět nasazení. Pochválit chceme Kateřinu Bečvářovou (na snímku), které se akce velmi povedla. Na druhou stranu nás sráží neproměňování tutovek a ztráty míče,“ dodala Rakovanová.

 

„Turnaj v Ostravě byl určitě jednodušší než ten na Chodově, ale zase jsme si mohly zahrát s týmy, se kterými jsme tuto sezonu nehrály a čekají na nás v Žákovské lize,“ popisovala nejlepší hráčka turnaje Kateřina Holečková.

 

„Bylo dobře, že jsme si na turnaji zahrály všechny. Vždyť šlo vlastně o „trénink“ na Žákovskou ligu a myslím si, že se nám docela podařil a můžeme být se svými výkony spokojené,“ hodnotila.

 

„Společně jsme se dostaly mimo Prahu a užily si spoustu legrace. Odvezly jsme si mnoho zážitků, a to nejen ze hřiště, ale i z cesty vlakem,“ smála se Holečková.

 

DHC Slavia: Alice Korbová, Veronika Hořáková – Kateřina Bečvářová, Kateřina Holečková, Aneta Hurková, Aneta Mandová, Zuzana Rakovanová, Karolína Zvonařová, Klára Klégrová, Olga Kovaříková, Olga Pešková, Dominika Šindelářová. Trenéři Jan Sejrek a Kateřina Rakovanová.

Aktualizováno Pátek, 02 Prosinec 2011 19:39
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.