company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Házenkářky už trénují pod novým koučem a čekají na los Poháru EHF

Házenkářky už trénují pod novým koučem a čekají na los Poháru EHF PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pondělí, 15 Červenec 2019 15:00

 

Házenkářky Slavie Praha už trénují na nový ročník česko-slovenské MOL ligy a na kvalifikaci Poháru EHF, prvního soupeře pro evropské poháry jim los přidělí v úterý 16. července kolem poledne. Tým, stejně jako realizační, doznal určitých změn.

 

Novým trenérem se stal František Urban, který přišel ze slovenských Michalovců, Jan Salač se přesunul na pozici asistenta. Kouči mají k dispozici 22 hráček, které budou do 24. července trénovat v Praze, v domácích halách a na přilehlých sportovištích jako je atletický stadion, posilovna, regenerační linka či bazény Slavie ve Vršovicích.

 

Po kondiční přípravě následují dva herní bloky v Jičíně, které se uskuteční od 27. do 30. července a od 2. do 6. srpna. Na ně naváže první zápasová prověrka při turnaji ve Skandinávii od 8. do 11. srpna. Po polovině srpna přivítá družstva Františka Urbana a Jana Salače běloruský Minsk a dva rakouské soupeře. Poslední prověrkou a generálkou na startem MOL ligy bude turnaj v Praze 23. až 25. srpna, kterého se zúčastní soupeřky z Polska, Slovenska a Švédska. Do MOL ligy vstoupí slávistky domácím duelem proti Sokolu Písek 31. srpna. A již o týden později je čeká první utkání kvalifikace Poháru EHF.

 

Slávistky budou pro první kolo kvalifikace nasazené, vyhnou se tak soupeřkám z házenkářsky vyspělejších zemí jako je Norsko, Německo nebo Francie. Nenarazí ani Iuventu Michalovce.

 

Nasazení pro první kolo kvalifikace Poháru EHF je zde:

 

Přímý přenos losování kvalifikace Poháru EHF lze sledovat zde:

 

Změny v kádru Slavie Praha:

Odešly: Michaela Hillebrantová (Německo), Tereza Chovancová (Rakousko), Mateja Serafimová (Dánsko), Tereza Fryčáková (Olomouc), Martina Tulipánová (Slovensko).

Přišly: Petra Pusztaiová (Maďarsko), Alexandra Carasolová (Rumunsko), Lucie Líbalová (návrat z hostování z Plzně), Karin Řezáčová, Josefína Issová, Kristýna Brožová a Barbora Vítová (posun ze staršího dorostu), Natálie Svobodová (posun z mladšího dorostu), od 1. ledna 2020 Natálie Továrková (Hostivice).

 

Realizační tým Slavie Praha pro sezonu 2019-2020:

František Urban; hlavní trenér, od září 2019 licence A.

Jan Salač; asistent trenéra, licence A, Master Coach.

Petra Freislerová; vedoucí družstva, licence A.

Lenka Ciznerová, Jiří Dejl, Dušan Kožehuba; fyzioterapeuti.

 

Fotografie z prvního tréninku v nové sezoně:

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 16 Červenec 2019 10:49
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.