company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Turnaj Grand Prix Prague startuje na Slavii již v pátek odpoledne

Turnaj Grand Prix Prague startuje na Slavii již v pátek odpoledne PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 21 Srpen 2019 16:02

 

Tým trenérů Františka Urbana a Jana Salače absolvuje o nadcházejícím víkendu poslední turnajovou prověrku před startem nového ročníku MOL ligy. Od pátku 23. do neděle se slávistky zúčastní domácího klání s názvem Grand Prix Prague 2019, které finančně podporuje Magistrát hlavního města Prahy, a postupně narazí na celky SSK Prešov, KPR Jelenia Góra a Soby Skövde.

 

Původní Slavia Cup se díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy přerodil v Grand Prix Prague a jeho složení tentokrát nabízí zdatné mezinárodní obsazení, kdy dorazí kluby z Polska, Slovenska a Švédska. „Pro nás jde o poslední herní prověrku před vstupem do MOL ligy. Očekávám, že děvčata přenesou do hry nějaké naučené prvky z tréninku,“ říká před turnajem hlavní kouč Slavie Praha František Urban a doplňuje: „Samozřejmě se těšíme na další zápasy, které nám snad pomohou odkrýt nějaké nedostatky v našem systému.“

 

Podle Urbana by výkonnost na pražské Grand Prix měla směřovat vzhůru a blížit se té, kterou by se rád tým prezentoval v sobotu 31. srpna od 17.00 hodin ve vlastní hale v prvním kole MOL ligy proti Sokolu Písek. „Ano, věřím tomu, že to tak budeme a převedeme to, co jsme v přípravě natrénovali. Také víme, že za týden se toho příliš nového natrénovat nedá, nebo vymyslet něco speciálního,“ popisuje Urban a našel ještě jedno pozitivum pražského turnaje: „Vidím paralelu v tom, že nyní absolvujeme tři zápasy ve třech dnech a v polovině září pak v Severní Makedonii pro kvalifikaci Poháru EHF dvě utkání během soboty a neděle. Aspoň si tedy prověříme, jak jsme na tom po kondiční stránce a co s hráčkami udělá výrazné dvojdenní zatížení.“

 

Urban lituje toho, že některé hráčky kvůli zranění nenastoupí, ale věří, že do začátku MOL ligy, případně při vstupu do Poháru EHF už budou zcela fit. „Bohužel ještě ně všechny hráčky budeme mít nyní na našem turnaji k dispozici, ale s tím si poradíme. Třeba absence Elišky Jačkové mě tak netrápí, protože tu zkoušet nemusím, vím, co od ní na hřišti mohu očekávat,“ uzavírá trenér Slavie Praha František Urban.

 

Program turnaje Grand Prix Prague 2019

Pátek 23. srpna – 17.30 hodin: Slavia Praha – SSK Prešov (Slovensko), 19.15 hodin: Somby Skövde (Švédsko) – KPR Jelenia Góra (Polsko).

 

Sobota 24. srpna – 10.30 hodin: Somby Skövde –Baník Most (vložené nesoutěžní utkání), 15.00 hodin: Slavia Praha – KPR Jelenia Góra, 17.00 hodin: SSK Prešov - Somby Skövde.

 

Neděle 25. srpna – 10.00 hodin: SSK Prešov – KPR Jelenia Góra, 12.00 hodin: Slavia Praha – Somby Skövde.

 

Turnaj Grand Prix Prague 2019 finančně podporuje Magistrát hlavního města Prahy.

 

Aktualizováno Středa, 21 Srpen 2019 16:06
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.