company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně Starší žákyně jdou dál

Starší žákyně jdou dál PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý   
Úterý, 24 Leden 2012 19:26

Praha, Opava - Turnaj skupiny E Žákovské ligy mají zdárně za sebou slávistické starší žákyně. Po dvou výhrách, remíze a prohře postupují do třetího kola této prestižní soutěže.

 

 

Druhé kolo Žákovské ligy: DHC Slavia Praha – Jindřichův Hradec 14:14 – Slavoj Tachov 10:8 – SK Opava 26:10 – DHK Zora Olomouc 16:17

Sestava a branky Slavie: Alice Korbová, Veronika Hořáková – Kateřina Bečvářová 1, Kateřina Holečková 13, Aneta Hurková 11, Zuzana Rakovanová 9, Karolína Zvonařová 1, Olga Pešková 8, Dominika Šindelářová 6, Kristýna Vacková 13 (na snímku), Klára Klégrová 4. Trenéři Jan Sejrek a Kateřina Rakovanová.

„Chtěla bych pochválit děvčata za bojovný vstup do Žákovské ligy, byla radost se na ně dívat,“ začala své hodnocení trenérka sešívaných Kateřina Rakovanová.

„Holčiny předvedly velmi slušnou obranu. Zlepšily útok, lépe vnímaly pokyny nás trenérů,“ radovala se.

„Chválím je i za to, že ke všem soupeřkám přistoupily jako k možným vítězkám soutěže. Doufám, že jim rvavost a chuť hrát vydrží co nejdéle,“ pokračovala.

„Potěšující je i to, že se mohla po zranění znovu zapojit velmi platná spojka Kristýna Vacková, s níž šla naše hra nahoru,“ dodala Rakovanová.

Aktualizováno Úterý, 24 Leden 2012 19:31
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.