company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Minižákyně A Minižákyně získaly zlato

Minižákyně získaly zlato PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Michal Koudelka   
Středa, 01 Únor 2012 18:55

Praha, Velká nad Veličkou – Veliký úspěch zaznamenaly o tomto víkendu nejkrásnější slávistky. Ty triumfovaly na silně obsazeném mezinárodním turnaji Horňácka. Ba co víc, bylo to po vynikajících výkonech a bez ztráty bodu. Proto nikoho nepřekvapilo, že se nejlepší brankařkou stala Karin Řezáčová a nejužitečnější hráčkou sešívaných Petra Škvorová.

 

DHC Slavia – Hodonín 12:4 – Senec 13:2 – Olomouc 8:1 – Ivančice 11:6 – Velká nad Veličkou 7:3 – Havlíčkův Brod 10:4 – HC Háje 8:1

DHC Slavia: Karin Řezáčová 1, Martina Koudelková – Tereza Obořilová 30, Michaela Kopřivová 10, Nikol Řezáčová 10, Veronika Holečková 7, Michaela Pařízková 4, Petra Škvorová 4, Barbora Linhartová 1, Nicola Šlosárová (na snímku) 1, Martina Matošková, Michaela Štěrbová 1. Trenéři Barbora Krausová a David Foltýn.

Nejlepší brankařka turnaje: Karin Řezáčová

Nejužitečnější hráčka Slavie: Petra Škvorová


„Na třídenní turnaj jsme jeli v plné síle, přesto jsme měli obavu, jestli budou děvčata po týdenním soustředění na horách schopná uspět,“ uváděla do děje trenérská dvojice Barbora Krausová a David Foltýn.

 

„V prvním zápase s Hodonínem jsme se trochu trápili. Po několika minutách ale děvčata pochopila, že pokud chtějí uspět, budou se muset snažit. Byl na nich vidět hlad po medaili, která nám minulý turnaj unikla,“ těšilo je.

 

„V sobotu dostala děvčata šanci si zastřílet. Senec i Olomouc byla horším družstvem. Holky si začaly věřit, věděly, že nemusí mít strach chodit do průniků,“ líčili trenéři.

 

„V neděli holky nastupovaly do zápasů o medaile proti Havlíčkovu Brodu a HC Háje. Dobře si pamatovaly, jak s nimi minulý turnaj prohrály vždy o jediný gól. Ve finálových zápasech se začala prosazovat Nikol Řezáčová, která svými zákroky dokázala zbrzdit útočnou hru soupeřek,“ pochválili svěřenku.

 

„Zlaté medaile si všechny holky opravdu zasloužily. Měly z nich i z pamlsků velikou radost. Věříme, že si bojovnost přenesou i do dalších turnajů a už se nebudou nikdy bát zvítězit nad silnými soupeřkami,“ dodali trenéři.

 

„Na turnaji to bylo super, hlavně to, že jsme porazily Háje,“ smála se desetiletá opora červenobílých Nicola Šlosárová.


„Byla jsem ráda, že jsem zase viděla holky z Ivančic, který jsou naše kamarádky,“ popisovala.

„Dobrý jsme byly v obraně. Zlepšit musíme útok,“ myslela si.


„Dobře hrály Terka (Obořilová) a Karin (Řezáčová), já ne,“ nezapomněla na své spoluhráčky sebekritická spojka.


„Vyhrály jsme sladkosti, který byly moc dobrý,“ oblízla se Nicola.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Únor 2012 16:21
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.