company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Na Michalovce slávistky nestačily

Na Michalovce slávistky nestačily PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Neděle, 19 Únor 2012 20:26

Praha Dvacátým kolem pokračovala házenkářská interliga. V něm červenobílá děvčata přivítala slovenské mistryně z Michalovců, které ukázaly, že jsou v současnosti daleko lepší než naše hráčky. Ty celý zápas pouze dotahovaly. V závěru ale odpadly a zaznamenaly devítibrankový debakl. A tak se radoval kouč Michalovců Ján Packa, zatímco Richard Řezáč jen stěží hledal slova.

 

DHC Slavia Praha – Iuventa Michalovce 26:35 (14:17)

 

DHC Slavia: Lucie Satrapová, Šárka Peerová – Adéla Raková 1, Jana Knedlíková 1, Kamila Vondráčková, Karolína Burdová, Lenka Mouleová 1, Klára Černá 6, Andrea Königová, Martina Jonášová 4, Eliška Jačková 1, Hana Kutlvašrová 9 (na snímku), Tereza Pokorná 1, Monika Jedličková 2. Trenér Richard Řezáč.

 

„V Praze jsme odehráli velmi důležité střetnutí, jelikož jsme ještě chtěli zůstat ve hře o vítězství ve WHIL. Pro naši psychiku je výhra velmi cenná. Těší o to víc, že jsme byli lepší než Slavia,“ hodnotil utkání lodivod hostujícího celku Ján Packa.

 

„Trochu nás mrzí výpadek z konce prvního poločasu, kdy se nedařilo brankařce, která dostala sedm rychlých branek, z nich minimálně polovinu laciných,“ našel chyby.

 

„Jinak ale i ona zachytala slušně, obrana dobře pracovala a v útoku jsme se snadno prosadili,“ dodal Packa.

 

„Musím pogratulovat soupeři. V současné době je lepší než my. Určitě ale není lepší o devět branek,“ mínil trenér červenobílých Richard Řezáč.

 

„Pro úspěch bychom se ale museli poučit z chyb, které jsme dělali v Michalovcích a neudělat devatenáct technických chyb,“ nebral si servítky.

 

„Michalovčanky se zde prezentovaly velmi rychlou házenou, kterou holky příliš často nehrají. Ze které pak chodily do rychlých brejků, z nichž dávaly laciné góly. Tyto situace ale byly způsobeny našimi chybami v útoku,“ tvrdil kouč.

 

„Jediné pozitivum vidím v tom, že v postavené obraně dobře bráníme. Mrzí mě ale, že holky neplní taktické pokyny. Řekneme si, že nebudeme střílet dolů. První čtyři rány následně letí dolů a my prohráváme 0:4,“ kroutil hlavou.

 

„Naše hra je snadno čitelná. Střílí jen spojky. Ty vůbec nepracují pro křídla. Z křídelního prostoru se proto nedostaneme do koncovky. Tak to ale není poprvé, ale po celou dobu co tady trénuji. Jen jsou Michalovce tak dobrým soupeřem, že naše chyby lépe odhalí,“ doplnil nespokojený Řezáč.


 

Názory kapitánky Hany Kutlvašrové najdete zde:

http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/hazena-slavia-michalovce20120220.html

Aktualizováno Pondělí, 20 Únor 2012 12:57
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.