company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Mladší žákyně Červenobílé mladší žákyně šesté na Astře

Červenobílé mladší žákyně šesté na Astře PDF Tisk Email
Napsal uživatel David nejedlý, foto Radka Holečková   
Pondělí, 27 Únor 2012 12:10

Praha – V sestavě, která by měla držet prapor mladších žákyň v příští sezoně, vyrazila na turnaj na Astru Praha slávistická děvčata. Ta po dvou výhrách a dvou porážkách obsadila šestou příčku. Více než o výsledky šlo ale o výkony. To dobře věděli i trenéři Pavel Janyš a Monika Mejdrechová, jejichž postřehy doplnila neúnavně bojující žákyně Valérie Krunclová (na snímku).

 

DHC Slavia Praha – Astra A 4:9 – Plzeň 8:6 – Pardubice 6:12 – Astra B 11:6 – Jindřichův Hradec 1:6

 

DHC Slavia: Rozálie Marvanová, Karin Řezáčová – Valérie Krunclová 4, Michaela Vacková 2, Aneta Mrázková, Adéla Pokorná, Jana Štastná, Marie Krejzová, Johana Karbanová 4, Natálie Rothschedlová 5, Varya Novichikhina 12, Jana Knytlová 4. Trenéři Pavel Janyš a Monika Mejdrechová.


„S Pavlem jsme se rozhodli, že dáme na turnaji příležitost holkám, které začaly s házenou později,“ rozkrývala trenérka sešívaných Monika Mejdrechová.

 

„Jsme rádi, jak se holky zapojovaly, i když nás mrzelo, že jsme se nedostali do skupiny hrající o medaile,“ pokračovala.

 

„K tomu jim chyběla vyhranost. V rozhodujícím zápase o postup s Pardubicemi dělaly zbytečné technické chyby, po kterých dostávaly branky z brejků,“ našla chyby.

 

„Ukázalo se, že tato sestava musí zapracovat na prostorovém vidění, jinak se házenkářsky dál neposune,“ nabídla nejbližší program tréninků a pak i turnajů.

 

„Nyní jedeme do Otrokovic, kam už se vypravíme v nejsilnější sestavě,“ vzkázala na Moravu Mejdrechová.

 

„Na turnaji se mi líbilo. Nejvíc to, že jsem si mohla zahrát na spojce a ne na křídle,“ radovala se opora červenobílých Valérie Krunclová.

 

„Mrzí nás ale, že jsme nevyhrály. I když nám nejde ani tak moc o to abysme vyhrály, ale abysme si zahrály,“ přidala malý rozpor, následně rozbor.

 

„Nejlíp jsme hrály s Plzní. Před zápasem jsme se bály, že to nezvládneme, ale zvládly. Naopak jsme si myslely, že porazíme Astru A, ale neporazily,“ líčila hráčka, které se herní projev Slavie zamlouval.

 

„Myslím si, že jsme měly dobrou spolupráci. Nestřílela jen jedna, ale všechny. Góly dala dokonce Johanka, která je na turnaji poprvé,“ pochválila novicku čtyřgólová střelkyně, jež na Astře bojovala o nominaci na další turnaj.

 

 

„Do Otrokovic bych moc ráda jela, ale pochybuju o tom. Tam pojedou jen dobrý holky. Odsud asi jen Róza, Janička, Natka a Varya,“ zakončila prognózou Valérie.

 

Aktualizováno Úterý, 06 Březen 2012 19:32
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.