company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky Slavie porazily Kobylisy

Mladší dorostenky Slavie porazily Kobylisy PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Alex Wipf   
Středa, 29 Únor 2012 19:55

Praha – Druhé derby ve čtyřech dnech mají za sebou červenobílé mladší dorostenky. Ty po hladké výhře nad Hájemi přivítaly Sokol Kobylisy. I tentokrát byly úspěšné, když zvítězily o dvě branky. To potěšilo i trenérku sešívaných Sandru Stehlíkovou, stejně tak i devítigólovou střelkyni Kristýnu Kubišovou.

 

 

DHC Slavia Praha – Sokol II Kobylisy 26:24 (14:12), 1. liga mladších dorostenek

Slavia: Kristýna Neubergová – Natálie Nechvátalová 2, Kateřina Hrsinová 3, Eleni Eftimiadu 1, Andrea Konfrštová 2, Michaela Pešková 5, Kristýna Kubišová 9, Eliška Valentová 2, Lucie Líbalová, Kristýna Roubalová 2. Trenérka Sandra Stehlíková.

 

„Chtěla bych pochválit všechny holky. Po dlouhé době na nich bylo vidět, že chtějí hrát, bojovat a hlavně vyhrát. Což byl i hlavní rozdíl mezi námi a Kobylisy,“ těšilo trenérku Slavie Sandru Stehlíkovou.

 

„Samozřejmě se našly chybičky, holky se ale snažily dodržovat taktické pokyny. Věděly, jak hrát na vysunutou obranu. Velice dobře fungovaly záběhy křídel, ze kterých jsme dávaly pěkné góly. Hlavně nás ale dneska držela obrana. Holky dokázaly uhlídat pivota, což nám hodně pomohlo. Dodalo to i klid do koncovky. Dobře jsme totiž věděly, že v případě neúspěchu následně ubráníme,“ pokračovala.

 

„Za obranou standartně zachytala Kristýna Neubergová. Detailně ale chválit nikoho nechci. Ano, je pravda, že máme devítigólovou střelkyni, ale já vidím i ty, které jí dokáží vytvořit prostor ke střelbě. Větší přísun branek bych snad jen čekala od Natky Nechvátalové. Jinak ale musím říct, že byl náš výkon kolektivní,“ radovala se trenérka. Která si všimla i občasných herních výpadků.

 

„Jde o malé výpadky koncentrace. Holky ještě nedokáží hrát naplno po celých šedesát minut,“ vysvětlovala trenérka, již mrzelo zranění kanonýrky Peškové.

 

„Stínem utkání je pochopitelně Míšin výron v kotníku. K tomu jedou některé holky příští týden na hory. Byla by škoda takto slibně rozjetou sezonu pokazit,“ doplnila Stehlíková.

 

„V zápase jsme chtěly vycházet z obrany, což se nám dařilo. Rychle jsme si vypracovaly potřebný náskok,“ hodnotila duel nejlepší střelkyně červenobílých Kristýna Kubišová.

 

„Utkání bylo ale jako na houpačce. Což bylo způsobeno naším krátkým polevením. Ztratily jsme dva, tři míče a soupeřky se tak dostaly zpět do hry,“ myslela si hráčka, jež měla občas problémy s vracením se.

 

„Mým největším problémem je malá rychlost. Po zranění nohy musím ještě dohnat fyzičku,“ dodala Kubišová.

Aktualizováno Středa, 29 Únor 2012 20:29
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.