company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Šaľa nad síly Slavie

Šaľa nad síly Slavie PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Neděle, 04 Březen 2012 20:08

Praha Bez nemocné Kláry Černé nastoupila červenobílá děvčata do dvaadvacátého kola házenkářské interligy. Soupeřkami jim byly hráčky Duslo Šaľa. Přestože domácí vedly v první půli už o čtyři branky, nakonec odcházely poraženy. Na příčiny porážky jsme se zeptali trenéra sešívaných Richarda Řezáče a své postřehy přidal i kouč Šaľy Michal Lukačín.

DHC Slavia Praha – Duslo Šaľa 26:27 (16:14)


DHC Slavia: Lucie Satrapová (na snímku), Šárka Peerová – Adéla Raková 1, Jana Knedlíková 5/1, Kamila Vondráčková, Karolína Burdová, Lenka Mouleová 1, Andrea Königová 4, Martina Jonášová 7/2, Hana Kutlvašrová 5, Tereza Pokorná 2, Monika Jedličková 1, Veronika Rezlerová. Trenér Richard Řezáč.

 

„Začali jsme v dost netradičním složení, což vyplynulo ze situace, jelikož nám chyběla Klára na spojce. Na jejím postu alternovala Jana Knedlíková, která novou pozici zvládla,“ chválil nejmenší spojku na světě Richard Řezáč.

 

„Šaľa vytáhla osobku na Hanku Kutlvašrovou, proto jsme ji posunuli na pivota a vytáhli na její post střelkyni Terezu Pokornou,“ popisoval další nečekaný tah. Pak začal s hodnocením.

 

„V prvním poločase mě potěšilo, že jsme dokázali dobře bránit a vyrážet do rychlých brejků. Za druhou půli ale musím holky pokárat, vždyť v něm vstřelily jen deset branek. Bylo na nich vidět, že si přestaly věřit v koncovce a hlavně se přestala zapojovat křídla. Například pravé, jakoby neexistovalo,“ kritizoval.

 

„Rozhodnutí padlo ve čtyřicáté minutě, kdy šla na sedmičku Hanka Kutlvašrová. Nedala a následně se dostala Šaľa do brankového náskoku,“ pokračoval.

 

„Možná někdo vidí herní posun, ale já jsem nespokojený. Holky hrály ve druhé třicetiminutovce nedisciplinovaně. Za prohru si mohou samy,“ dodal nakvašený Řezáč.

 

„Šlo o těžký porod,“ okomentoval utkání kouč Šaľy Michal Lukačín.

 

„Musím pochválit holky za bojovnost, body doslova vydřely,“ těšilo jej.

 

„Naše hra v Praze ale nebyla pěkná, nýbrž strašně rozháraná. Už od prvních minut jsme ztráceli mnoho míčů a slávistky nám dávaly do otevřené obrany laciné branky,“ shrnul první dějství.

 

„V druhé půli jsme ale zlepšili obranu. Eliminovali střelkyně soupeřek a vyhrávali jak přesilovky, tak oslabení,“ oddychl si Lukačín.

 

Názory Jany Knedlíkové a Martiny Jonášové najdete zde:

 

http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/sala_slavia_knedlikova.html

Aktualizováno Pondělí, 05 Březen 2012 11:50
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.