company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slávistky prohrály v Písku, těší se na Olomouc

Slávistky prohrály v Písku, těší se na Olomouc PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jindřich Kysela, foto František Panec   
Sobota, 10 Březen 2012 16:39

Písek, Praha – Jen s devíti hráčkami odcestovaly na jih Čech k utkání 23. kola WHIL slávistické házenkářky. Tam se jim postavil nejlepší letošní český celek interligy Sokol Písek, který s největší pravděpodobností doplní tři moravské týmy v play off. Naše děvčata na Písečanky dle očekávání nestačila. Věří ale, že do středy doléčí nemocné a nastoupí v silnější sestavě proti Olomouci, od 17 hodin mají v hale v Edenu Hanačkám co oplácet.

Sokol Písek – DHC Slavia Praha 26:19 (14:10)

DHC Slavia: Lucie Satrapová – Jana Knedlíková 2, Karolína Burdová 3, Lenka Mouleová 2, Andrea Königová 1, Martina Jonášová 5/2, Hana Kutlvašrová 4, Monika Jedličková 2, Veronika Rezlerová 1. Trenér Richard Řezáč.

 

„Při takto rozsáhlé marodce se dá utkání jen těžko hodnotit,“ hlesl po duelu zklamaný kouč červenobílých Richard Řezáč.

A tak se slova ujala kapitánka sešívaných Hana Kutlvašrová.

 

„I já celý týden marodila a ještě do středy bych měla mít klid. Když jsem ale slyšela, jakou máme marodku, tak jsem odjela,“ zaujala postoj správné kapitánky spojka Slavie.

 

„Od začátku jsme se nemohly chytit, dělaly jsme technické chyby a nedávaly vyložené šance. Musely jsme si poradit i s absencí pravého křídla, kde musela zaskočit Andrea Königová, kterou o poločase nahradila další pravačka Monika Jedličková,“ pokračovala.

 

„Do poločasu jsme přesto náskok Písku stáhly až na dvoubrankový rozdíl,“ přidala zápletku.

 

„Ve druhé půli jsme se dlouho držely, pak jsme ale udělaly nechtěné chyby, a tak řada míčů skončila v píseckých rukách. Pomalu nám docházely síly a Jihočešky začaly odskakovat,“ litovala.

 

Věřím ale, že do středy doléčíme nemocné a nastoupíme v daleko silnější sestavě proti Olomouci. Máme jí co oplácet,“ doplnila Kutlvašrová.

 

„Do zápasu jsme vstoupily aktivně a s chutí, čemuž nasvědčovalo i rychlé vedení 7:1,“ popisovala Písečanka s pražskými i slávistickými kořeny Marta Krouská.

 

„Od té chvíle jakoby začala být hra z naší strany utahaná, unavená. Nebyly jsme už tak aktivní,“ našla chyby.

 

„I když se nám brankový náskok dařilo udržovat a ve druhém poločase i navyšovat, výkon v tomto zápase patřil k našim slabším. Neproměňovaly jsme vyložené šance, Lucka Satrapová měla pár velmi dobrých zákroků,“ pochválila soupeřku.

 

„Jako pozitivum vidím to, že jsme obdržely pouhých devatenáct branek, a to, že máme po zisku dvou bodů postup do play off jen ve svých rukou,“ těšilo Krouskou.

 

Další postřehy obou aktérek můžete nalézt zde:

http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/pisek_slavia_hazena.html

 

 

Aktualizováno Neděle, 11 Březen 2012 16:25
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.