company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Mladší žákyně Mladší žákyně Slavie uspěly v Otrokovicích

Mladší žákyně Slavie uspěly v Otrokovicích PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Pavel Vavroušek   
Úterý, 13 Březen 2012 19:21

Otrokovice, Praha – Zlato přivezly z jihu Moravy mladé slávistické házenkářky, nadto se Terezka Holečková stala nejlepší hráčkou turnaje. Takto vynikající bylo otrokovické vystoupení červenobílých děvčat. Obměkčilo i jindy kritického trenéra Pavla Janyše, rozesmálo čtyřgólové křídlo Fífu Issovou.

DHC Slavia – Havlíčkův Brod 10:3 – Veselí nad Moravou 6:2 – Velká nad Veličkou 9:4 – Zlín 12:10 – Velká Bystřička 5:5 – Zubří 13:8 – Ivančice 15:8.


Sestava medailistek: Natálie Vávrová, Tereza Holečková 23 (pozn. red. talentovaná spojka chytala ve dvouch duelech) – Veronika Nováková 23, Hedvika Hendrychová 5, Markéta Venclová 2, Kateřina Haunerová 1, Varvara Novičichina 2, Josefína Issová 4, Jana Knytlová 2, Kristýna Ungerová 4, Petra Matošková 4, Anna Šimáňová 2. Trenéři Pavel Janyš a Monika Macháčková.

 

„Nechválím často, ale tentokrát mohu všechny holky vyzvednout. A to nejenom za výsledek, ale i za předvedenou hru,“ šokoval svým hodnocením spokojený trenér Pavel Janyš.

 

„Holky přistoupily k turnaji zodpovědně a to už od rozcvičení, což se projevilo zejména v začátcích zápasů, které nám vycházely. Obrana fungovala v klíčových utkáních nadstandardně. Díky ní jsme se dostávali do rychlých protiútoků a zaznamenávali snadné branky. Spolehnout jsme se mohli i na dobrý výkon brankařek,“ pokračoval.

 

„Turnaj se velice vydařil Veronice Novákové, která podržela tým umístěnými střelami z dálky,“ pochválil Veroniku.

 

„Odvaha ke střelám bohužel chyběla ostatním spojkám. Právě na ní budeme muset zapracovat na příštích trénincích,“ určil nejbližší program.

 

„Turnaj se povedl. Abychom ale mohli hovořit o zlepšené výkonnosti, je zapotřebí, aby ji holky potvrdily i na dalších turnajích,“ nabádal k dalšímu trénování Janyš.

 

„Na turnaj jsme jely s tím, že ho chceme vyhrát,“ líčila smělé plány Josefína Issová.

 

„Největší soupeř byl Zlín. Šlo o krutej zápas, protože nás holky drtily v obraně. My jsme ale byly rychlejší a proto jsme vyhrály,“ myslela si.

 

„Jinak jsme byly vždycky lepší, protože se dařilo úplně všem a to i mně,“ smálo se křídlo, které odkrylo jednu známou pravdu.

 

„Nejlepší bylo to, jak jsme si užívaly na pokojích,“ poodhalila utužování kolektivu Josefína.

 

Vítězný ryk mladých slávistek naleznete zde:

http://www.facebook.com/photo.php?v=362426443798049

Aktualizováno Středa, 14 Březen 2012 13:12
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.