company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky vydřely výhru nad Brodem

Mladší dorostenky vydřely výhru nad Brodem PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Petr Vančura   
Středa, 21 Březen 2012 12:25

PrahaTři zápasy sehrály o víkendu slávistické dorostenky proti Jiskře Havlíčkův Brod. O tom, že uspěly juniorky a starší dorostenky jsme vás informovali v minulých dnech. Nyní přidáváme zprávu o výhře mladších dorostenek, jež sehrály nejvyrovnanější duel se šťastným koncem. To si dobře uvědomovala jejich trenérka Sandra Stehlíková a gólmanka Kristýna Neubergová.

 

DHC Slavia – Jiskra Havlíčkův Brod 26:25 (13:12), 1. liga mladších dorostenek

DHC Slavia: Kristýna Neubergová – Kristýna Roubalová 4, Tereza Karellová 2, Lucie Líbalová 3, Eliška Valentová 2, Natálie Nechvátalová 7, Aneta Mandová, Karolína Růžičková, Andrea Konfrštová 3, Eleni Eftimiadu 1, Kateřina Hrsinová 3, Kateřina Holečková 1. Trenérka Sandra Stehlíková.


„V Edenu se hrál celkem pěkný zápas. Obě družstva nastoupila bez několika opor, a tak bylo vše zcela otevřené. My chtěly za každou cenu napravit zaváhání z Plzně a předvést daleko lepší výkon než minulý týden. To se nám vcelku povedlo a krom úvodních minut jsme po celou dobu zápasu vedly a měly vše ve vlastních rukou,“ uváděla do děje Sandra Stehlíková.

 

„V prvním poločase jsme se velice dobře vypořádaly s vysunutou obranou Brodu. Dařilo se nám aktivním pohybem bez míče dostávat do volných prostorů na brankovišti a skórovat. V obrané činnosti jsme sáhly k osobce na střední spojku, kterou jsme praktikovaly po celý zápas,“ líčila trenérka.

 

„Druhá půle se nesla v podobném duchu, udržovaly jsme si dvou až tříbrankový náskok. Bylo proto jasné, že se bude rozhodovat až v samotném závěru. Na našich hráčkách byl vidět ke konci úbytek sil, což mělo za následek polevení v obraně, ze kterého plynuly zbytečné fauly a sedmimetrové hody, které dostaly soupeřky zpět do hry. Naštěstí ale neměly sílu ani čas na vyrovnání,“ pokračovala.

 

„Velice dobrý výkon podala brankařka Kristýna Neubergová, která držela držstvo vždy, kdy bylo potřeba. Dařily se jí pasy, kterými nacházela křídla. U nich mě potěšila vysoká úspěšnost zakončení. V postupném útoku nás táhla hlavně Naty Nechvátalová, která odehrála svůj nejlepší zápas ve Slavii. Ve druhém poločase se k ní přidala i Tereza Karellová, která zrychlila hru a nacházela neomylně volné hráčky na brankovišti. Kolektivní výkon nám pomohl k dalšímu vítěztví,“ radovala se Stehlíková.

 

Stejně tak i jedna z pochválených, gólmanka Kristýna Neubergová.

 

„Šlo o jeden ze zápasů, kdy se mi dařilo, holky mě ale pomohly dobrou obranou,“ těšilo Kristýnu.

 

„Rozhodlo to, že se nám dařily trháky, což jsou nejlehčí góly,“ myslela si.

 

„Dalším impulsem pro nás bylo, že jsme se vcelku brzy vyrovnaly s osobní obranou soupeřek a nahradily obě naše úderné spojky,“ nezapomněla na Peškovou s Kubišovou.

 

Zajímá vás, co čeká mladší dorostenky v reprezentační přestávce?

„My ještě reprezentaci nemáme, a tak budeme trénovat. Mohlo by být nějaké volno,“ napadlo Neubergovou.

Aktualizováno Středa, 21 Březen 2012 12:27
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.