company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slávistky míří do Sence

Slávistky míří do Sence PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Alex Wipf   
Pátek, 30 Březen 2012 08:43

PrahaPo úspěšně zvládnuté reprezentační pauze se opět roztáčejí kola WHIL. Desáté slávistky zamíří ke svému letošnímu poslednímu interligovému vystoupení na palubovku jedenáctého Sence. Zápas se hraje v sobotu od 18 hodin.

 

„V reprezentační pauze se spojil tým juniorek a žen do jednoho celku. Čas jsme využili ke dvěma přátelským utkáním. Tipovali jsme hráčky, které by byly vhodné k zapojení do příští interligové sezony,“ popisuje dění v Edenu kouč Slavie Richard Řezáč.

 

„Reprezentantky se připojily k výběru v úterý a my začali trénovat v plné síle,“ pokračuje.

 

„Do Sence jedeme s touhou po výhře. Musíme se dobře připravit na boje o udržení. Utkání proto nechceme odevzdat, ale zvednout si na Slovensku sebevědomí,“ tvrdí.

 

„Senec je prakticky bývalé ŠKP Bratislava, které se pouze přesunulo o několik kilometrů dál do Sence. Tam buduje mladé družstvo, jež šlo v jarní části výkonnostně hodně nahoru. Opírá se o hráčky Kodajovou a Štetákovou. Na Slovensku nás jistě nečeká lehké utkání,“ uznává trenér.

 

Jak se tedy na Slovensku prosadit?

 

„Musíme hrát ze zajištěné obrany a dobře přecházet do rychlého útoku. Takto musíme hrát i ve vyřazovacích bojích play out, kde očekáváme pravděpodobně Most, na který jsme se letos do zajištěné obrany nedokázali prosadit. V Senci proto potřebujeme dopilovat hru na rychlé brejky,“ vytyčuje úkol Řezáč, pak přidá ještě jeden.

 

„Do Sence jedeme se vztyčenou hlavou, chceme tam zvítězit o pět branek,“ dodává lodivod.

Aktualizováno Pátek, 30 Březen 2012 08:44
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.