company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Sešívané mladší dorostenky naplno bodovaly

Sešívané mladší dorostenky naplno bodovaly PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Petr Vančura   
Středa, 04 Duben 2012 09:02

Liberec, PrahaSedmnácté kolo první ligy mají za sebou mladší dorostenky, které se představily na severu Čech v Liberci. Na půdě místního Loka naplno bodovaly. To je však to jediné pozitivní, co je možné si z utkání vzít. Alespoň to tvrdí trenérka mladších dorostenek Sandra Stehlíková a křídlo Karolína Růžičková (na snímku).

 

DHK Loko Liberec – DHC Slavia Praha 15:23 (7:10), 1. liga mladších dorostenek

 

DHC Slavia: Kristýna Neubergová – Kristýna Roubalová 1, Tereza Karellová 1, Lucie Líbalová 8/2, Natálie Nechvátalová 3, Kristýna Kubišová 5/1, Karolína Růžičková, Andrea Konfrštová 2, Zuzana Rakovinová, Kateřina Hrsinová, Kateřina Holečková 3. Trenérka Sandra Stehlíková.

 

„V Liberci jsme odehrály ne moc povedený zápas. Naše střelecká úspěšnost byla po celou dobu doslova katastrofální a nedivila bych se, kdyby libereckou brankařku pálily ruce ještě dnes,“ popisovala trenérka červenobílých Sandra Stehlíková.

 

„Je to škoda, protože to byly spolu s pravou spojkou jediné hráčky, které byly schopné podat vyšší standard. Ostatní liberecké hráčky se v obraně motaly, nevěděly jak bránit a ani v útoku se neprosazovaly,“ pokračovala.

 

„Na našem výkonu nemůžu hodnotit nic pozitivně. Sice jsme se do šancí dostávaly a relativně snadno, bohužel to ve většině případů skončilo buďto nastřelením brankařky nebo ranou mimo bránu,“ vrátila se ke špatné koncovce.

 

„Holky byly myšlenkami někde jinde a měly jediné štěstí, že soupeřky nebyly schopné vyvinout větší odpor a víc nás potrápit. Takhle jsme si i po nevydařeném výkonu mohly odvézt z Liberce dva body,“ dodala Stehlíková.

 

„Zápas se nám moc nepovedl. Už od začátku mně přišel takový bez zápalu a pomalý. Přizpůsobily jsme se hře Liberce. Největší problém nám dělalo dát gól. Brankařka jen zvedla ruce a my to do ní napálily,“ souhlasila s trenérkou Karolína Růžičková.

 

„Myslím si, že jsme dobře bránily a dostávaly se snadno do rychlého útoku,“ našla přeci jen pozitiva.

 

„Měly jsme i štěstí, že nehrála největší opora Liberce Pája Novotná, která nám v Praze dělala veliké problémy,“ připomněla slávistickou výhodu.

 

„Doufám, že se nám povede příští zápas líp a odneseme si z něj kromě výhry, také dobrý pocit,“ doplnila Růžičková.

Aktualizováno Středa, 04 Duben 2012 09:03
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.