company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Červenobílé mladší dorostenky remizovaly s lídrem

Červenobílé mladší dorostenky remizovaly s lídrem PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Středa, 16 Květen 2012 13:31

PrahaNejtěžšího soupeřky přivál los slávistickým mladším dorostenkám v posledním kole ligy. Přestože svěřenky Sandry Stehlíkové prohrávaly o poločase o čtyři branky, vyrovnaly, a dokázaly tak, že jim bronzová medaile právem patří.

 

„Oproti podzimu, kdy jsme na jihu Čech prohrály rozdílem třídy, jsme nyní odehrály kvalitnější utkání. Náš výkon v obraně splňoval určité parametry. Krom střelby z dálky jsme dokázaly soupeřky uhlídat. V útoku to trochu skřípalo. Písek má velice kvalitní obranu, šlapal šestku a řezal nás, což jsme si nechaly líbit. V momentě, kdy jsme ale hrály kolektivně, jsme skulinky našly. Ve chvíli individualistických výpadů jsme o míče přicházely a vytvářely na sebe zbytečný tlak. Remíza je ale zasloužená. Jsem s ní spokojená,“ hodnotila střetnutí trenérka sešívaných Sandra Stehlíková.

Jak ale byla spokojená se sezonou 2011/12?

„Co se umístění týče, tak jsem moc. Na to, jak obtížně se letos družstvo tvořilo, dosáhlo na své maximum. Vezměme si jen rotaci hráček od starších žákyň až po juniorku. Zranění Míši Peškové. Konec kariéry Bety Hujové,“ připomínala nesnáze.

„Co se týče výkonů a přístupu k tréninkům, tak je má spokojenost střídavá. Máme tu holky, které vědí, proč chtějí hrát házenou, a co v ní chtějí dokázat. A pak druhé, které svůj postoj ke sportu teprve hledají. Většina jich na trénink přijde, jejich chuť do samotné práce je pak ale menší,“ pokračovala.

„Nedělám to často, ale za celou sezonu pochválím čtyřlístek Kristýna Roubalová, Andrea Konfrštová, Kristýna Neubergová a Natálie Nechvátalová. Pomalu se k nim blíží Kristýna Kubišová, na níž je vidět, jak moc ji zabrzdilo zranění. Je to tahoun, hráčka, která umí dávat góly. Příští rok musíme její potenciál spojit s družstvem,“ dodala Stehlíková.

 

DHC Slavia Praha – Sokol Písek 19:19 (6:10), 1. liga mladších dorostenek

Slavia: Kristýna Neubergová, Nikola Černochová – Eliška Valentová, Kristýna Roubalová 2, Tereza Karellová, Lucie Líbalová 5, Natálie Nechvátalová, Kristýna Kubišová 7/2, Michaela Pešková, Andrea Konfrštová 3, Aneta Hurková 2, Kateřina Bečvářová, Kateřina Holečková. Trenérka Sandra Stehlíková.

 

Konečná tabulka 1. ligy mladších dorostenek, skupina Čechy:

1. Písek 22 zápasů/41 bodů

2. SVŠ Plzeň 38 bodů

3. Slavia 34

4. Kobylisy 28

5. Havlíčkův Brod 26

6. Pardubice 26

7. HC Plzeň 19

8. Loko Liberec 14

9. Strakonice 13

10. Háje 13

11. Ústí nad Labem 7

12. Sokol Vršovice 5

Naše krásné dorostenky.

Aktualizováno Středa, 16 Květen 2012 13:32
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.