company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Slávistické dorostenky nastoupily ve Zlíně

Slávistické dorostenky nastoupily ve Zlíně PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Stanislav Hladík   
Čtvrtek, 22 Listopad 2012 15:12

Praha – Devátým kolem pokračovaly o víkendu házenkářské ligy. Ty přivedly naše juniorky a starší dorostenky na horkou půdu do Zlína. Na ní uspěly vyslankyně červenobílých přesně na polovic. Pochválit jde proto pouze starší dorostenky, které zvítězily o pět branek. To juniorky propadly, o čemž svědčí drtivá osmigólová porážka.

 

HC Zlín B – DHC Slavia Praha juniorky 32:24 (17:12), 1. liga žen

„Cestou do Zlína jsme patrně někde zapomněli odvahu, bojovnost a chuť do hry. Tedy věci, které nás zdobily v předešlém kole s Olomoucí. Nejlépe to dokazuje více než třicet gólů v naší síti,“ zlobil se kouč červenobílých Michal Červenka.

„Soupeřky byly jednoznačně lepší, vyhrály proto naprosto zaslouženě, když se prezentovaly tou nejpohlednější házenou. Takovou, které dokázaly odolávat pouze Kudláčková s Königovou,“ doplnil lodivod.

DHC Slavia: Petra Kudláčková – Barbora Janoušková 3, Veronika Prokešová 2, Nicola Palasová, Andrea Königová 10, Tereza Jačková 3, Natálie Nechvátalová, Michaela Navrátilová 3/1, Barbora Švůgrová, Kamila Vondráčková 1, Eliška Valentová, Andrea Cejnarová 2. Trenér Michal Červenka.

HC Zlín – DHC Slavia Praha 21:26 (10:15), 1. liga starších dorostenek

„Po náročném utkání s Olomoucí nás čekal další těžký venkovní souboj,“ uváděla do děje trenérka sešívaných Martina Papežová.

„Do něj jsme vstoupily s chutí a s dobrou obranou. Nicméně v útoku jsme střílely z nepřipravených pozic a nehrály příliš trpělivě. Do poloviny prvního poločasu byl stav vyrovnaný a teprve ve druhé se naše útočná hra srovnala a začaly se prosazovat spojky. K tomu se podařilo i několik rychlých útoků, a tak jsme odskočily o pět branek,“ hodnotila první třicetiminutovku.

„Druhá půle byla jako na houpačce. V první části jsme ještě odskočily, a to až na devět gólů. Ve druhé byl nahoře Zlín. V té době jsme po sérii vyloučených vypadly z tempa. Nedařilo se nám, jak v útoku, tak především v obraně a soupeřky se dotáhly na rozdíl tří branek,“ přidala zápletku.

„Na začátku té poslední ale soupeřky  neproměnily sedmimetrový hod, my znovu odskočily a zápas už dohrály v relativním klidu,“ radovala se trenérka, kterou potěšil i výkon jedné ze svých svěřenek.

„K vítězství nás posunula vynikající Kristýna Neubergová, které ale pomohla i kvalitní obrana,“ dodala Papežová.

DHC Slavia: Kristýna Neubergová – Kristýna Roubalová 2, Lucie Líbalová 3, Eliška Valentová 2, Natálie Nechvátalová 2, Jana Chlupová 4, Andrea Konfrštová 1, Aneta Hainzová 3, Karolína Růžičková, Kristýna Kubišová 1, Kamila Kordovská 8/2, Barbora Švůgrová. Trenérka Martina Papežová.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Listopad 2012 15:15
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.