company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Červenobílé mladší dorostenky uspěly v Liberci

Červenobílé mladší dorostenky uspěly v Liberci PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Středa, 05 Prosinec 2012 12:09

Liberec, PrahaPředposlední vystoupení v podzimní části ročníku 2012-2013 1. ligy mladších dorostenek mají za sebou slávistická děvčata. Ta se představila na palubovce Lokomotivy Liberec, kde zvítězila o čtyři branky.

DHC Lokomotiva Liberec – DHC Slavia Praha 22:26 (9:11), 1. liga mladších dorostenek

„Do zápasu jsme šly s jasnou vidinou dvou bodů. Ale samozřejmě jsme měly zákaz Liberec podcenit. Přeci jenom se nám zápas s ním v minulém roce moc nepovedl,“ uváděla do děje brankařka Pražanek Kristýna Neubergová, pak pokračovala.

„Dobře jsme věděly i to, že mají soupeřky jenom jednu vynikající střelkyni, která nám dá vždycky zabrat. Stejně tak tomu bylo i tentokrát,“ uznala opora, jež si všimla i dalších chyb v projevu červenobílých.

„Problémem bylo to, že jsme neproměňovaly jasné šance, například trháky. Což bylo zapříčiněno trochu i tím, že má Liberec hodně dobrou brankařku,“ uznala sílu soupeřek mladá česká reprezentantka, která našla obtížnost duelu i v jeho atmosféře.

„Domácím přišla fandit skupina kluků, kteří se nechovali ani trošku sportovně. Pokřikovali na nás, zesměšňovali nás. Některé z nás to hodně rozhodilo. Všechny jsme se ale hecly, a odvezly si tak oba body,“ dodala Neubergová.

Děvčata jsou tak v tabulce čtvrtá. Do konce roku na ně ještě čeká dohrávka devátého kola nejvyšší soutěže. V neděli 16. prosince se od 16 hodin pokusí v Tachově vylepšit dosavadní bilanci pěti výher a tří porážek.

DHC Slavia Praha: Kristýna Neubergová, Veronika Hořáková – Kristýna Roubalová 2, Klára Klégrová, Lucie Líbalová 1, Zuzana Rakovanová 1, Aneta Hurková 2, Kristýna Kubišová 6/3, Karolína Růžičková 2, Andrea Konfrštová 6, Kateřina Hrsinová 2, Kateřina Bečvářová, 4/1 Dominika Šindelářová. Trenérka Sandra Stehlíková.

BRANKAŘKA SLAVIE Kristýna Neubergová.

 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.