company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Minižákyně A Minižačky se rozloučily se sezonou turnajem v Pardubicích

Minižačky se rozloučily se sezonou turnajem v Pardubicích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Karel Líbal   
Úterý, 25 Červen 2013 12:53

 

Poslední zápasy před prázdninami absolvovaly naše nejmenší házenkářky v Pardubicích, kde se představily hned tři výběry DHC Slavia. A tým nestačil na turnaji pouze na Veličku a obsadil druhé místo.

 

MINI A

Hrálo na menším hřišti pouze s pěti hráčkami v poli. Holky si rychle zvykly na hraní bez střední spojky a nedělalo jim to výrazné problémy, což potvrzuje i trenérka Vlasta Kubánková. „V útoku bylo k vidění spousta hezkých akcí. Za zmínku určitě stojí skvělá spolupráce Verči Holečkové na spojce s oběma pivoty Adýs a Áďou. Z dálky se rozstřílela Terka Vostárková. Výrazně se projevovala i naše křídla. Verča Vojtová získala cenu pro nejlepší křídlo turnaje,“ prozrazuje trenérka, která nezastírala ani problémy týmu: „Obrana v pěti nám dělala trochu problémy. To bylo rozhodující hlavně v zápasech s Veličkou, ve kterých si holky nedokázaly předat pivota. Také v zápase proti fyzicky silnějším klukům z Ústí měly holky v obraně velké rezervy. Přesto si zaslouží pochvalu za velkou bojovnost.“

Výsledky utkání: Turnov 19:1, DHC Slavia B 16:5, Astra 15:4, Háje 12:0, Velička 5:10, Ústí 14:8, Pardubice 15:1. Finále: Velička 6:12.

Sestava a góly: Holečková Verča 23, Vojtová Verča 19, Řežábková Áďa 14, Přesličková Tereza 3, Zimová Áďa 10, Koudelková Marťa 4, Modrá Eliška 3, Vostárková Tereza 25, Matějková Katka.

MINI B

Druhý tým vybojoval v Pardubicích sedmé místo. Pro hráčky znamenala účast na turnaji další herní zkušenosti, a tím i velmi dobrý základ do další sezony. Na rozdíl od A týmu se béčko hůře adaptovalo na hru v pěti hráčkách. „Holky chvílemi nevěděly, kde mají stát,“ potvrzuje s úsměvem Kubánková. „To se ale zlepšovalo každý zápas. Na spojkách vše táhla Barča Kolářová a Saša Koubová, které v áčku hrají hlavně na křídle. Oproti minulým turnajům si už všechny holky dokázaly lépe vytvořit gólové šance. Dostávaly se tak častěji ke střelbě. Obrana fungovala celkem dobře, projevilo se, že ze hry 4 + 1 máme dobře naučenou obranu 1 na 1. Do příště se musí holky naučit ještě více spolupracovat.“

Výsledky utkání: Háje 4:9, Turnov 7:2, Pardubice 8:8, DHC Slavia A 5:16, Astra 5:10, Ústí 4:12, Velička 3:18 , Turnov 7:4.

Sestava a góly: Koubová Saša 16, Kolářová Bára 10, Dietzscholdová Alex 5, Jirásková Eliška 2, Čechurová Adéla 2, Ondroušková Denisa, Mülerová Sany 3, Kořínková Eliška 2, Bačáková Bára 2, Janušová Verča 4.

MINI C

Nejmenší hráčky nastoupily do turnaje 4+1. Výsledky jejich zápasů se nezapočítávaly a pořadí se nevyhodnocovalo. Výkony týmu komentuje trenérka Veronika Chaloupková. „Tento turnaj byl pro holky spíše odpočinkový, přesto podávaly pěkné výkony. Máme pořád ještě co zlepšovat, ale velký kus práce je na holkách vidět už teď. Některé se zlepšily v obraně jiné zase v útoku. Některé by se měly naučit zkusit střílet branky i samy, ne jen nahrávat spoluhráčkám, ale jako celek byly perfektní. Mám radost, že si skoro všechny daly gól, a i když jim už docházely síly, odehrály všechny zápasy s úctou až do posledního.“

Sestava a góly: Králová Kačka 7, Matuchová Danča 9, Ondroušková Niki 1, Kolářová Madla 1,Bačáková Bára 32, Knytlová Míša 1.

Aktualizováno Úterý, 25 Červen 2013 12:54
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.