company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Starší dorostenky Starší dorostenky podlehly Plzni

Starší dorostenky podlehly Plzni PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP   
Úterý, 01 Říjen 2013 10:39

 

Vítěz předchozích dvou sezón v české části 1. ligy mladších dorostenek zavítal do Edenu a prokázal svojí kvalitu. Utkání rozhodla naše hluchá druhá polovina prvního poločasu. Více informací čtěte v článku.

 

 

hodnocení trenérky Martiny Papežové

 

2.kolo: DHC SLAVIA PRAHA - DHC SVŠ PLZEŇ 24:33 (9:18)

 

Vítěz předchozích dvou sezón v české části 1. ligy mladších dorostenek zavítal do Edenu a prokázal svojí kvalitu. Utkání rozhodla naše hluchá druhá polovina prvního poločasu, kdy jsme od stavu 7:5 do stavu 7:16, nedokázaly jak v útoku tak především v obraně zahrát tak, jak bylo třeba.

 

Obrana. Obrana. Obrana.

 

Dobrá obrana, důraz v osobních soubojích, bojovnost v každém okamžiku to nám v neděli chybělo. Dostávaly jsme jednoduché branky po akcích 1:1, nedokázaly jsme pokrýt plzeňské kombinace, na které jsme se před zápasem upozorňovaly. Při změně obrany na 1:2:3 se pak ukázal náš nedůraz v osobních soubojích, kdy jsme dostávaly branky po akcích 1:1 levé a pravé spojky.

 

Protože se nám nedařilo v obraně, tak jsme se ani nemohly opřít o naší silnou zbraň a to je rychlý útok. V prvním poločase počet branek z RÚ 0, v druhém poločase 4. Vše jsme musely odehrát v postupném útoku, kde nám ale dobrá obrana Plzně dávala zabrat. Přestože jsme v postupném útoku vydřely 20 branek, na lepší výsledek proti dobře hrajícímu soupeři to nestačilo.

 

Bez obrany a bojovnosti se těžké zápasy nevyhrávají, takže pokud chceme postoupit do finálové části , tak musíme ve Strakonicích předvést v obraně lepší výkon.

 

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Neubergová 13/46 - Líbalová 2/3, Hurková 0/2, Kubišová 7/14, Růžičková 2/5, Kociánová ¾, Konfrštová 0/3, Holečková 0/1, Novotná 8/13, Šindelářová 0/1, Večeřová 1/1, Hrsinová 0/2, Roubalová 1/6

Aktualizováno Úterý, 01 Říjen 2013 10:40
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.