Hlavní strana Dorostenky Starší dorostenky Starší dorostenky podlehly Plzni

Starší dorostenky podlehly Plzni PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP
Úterý, 01 Říjen 2013 10:39

Vítěz předchozích dvou sezón v české části 1. ligy mladších dorostenek zavítal do Edenu a prokázal svojí kvalitu. Utkání rozhodla naše hluchá druhá polovina prvního poločasu. Více informací čtěte v článku.

hodnocení trenérky Martiny Papežové

2.kolo: DHC SLAVIA PRAHA - DHC SVŠ PLZEŇ 24:33 (9:18)

Vítěz předchozích dvou sezón v české části 1. ligy mladších dorostenek zavítal do Edenu a prokázal svojí kvalitu. Utkání rozhodla naše hluchá druhá polovina prvního poločasu, kdy jsme od stavu 7:5 do stavu 7:16, nedokázaly jak v útoku tak především v obraně zahrát tak, jak bylo třeba.

Obrana. Obrana. Obrana.

Dobrá obrana, důraz v osobních soubojích, bojovnost v každém okamžiku to nám v neděli chybělo. Dostávaly jsme jednoduché branky po akcích 1:1, nedokázaly jsme pokrýt plzeňské kombinace, na které jsme se před zápasem upozorňovaly. Při změně obrany na 1:2:3 se pak ukázal náš nedůraz v osobních soubojích, kdy jsme dostávaly branky po akcích 1:1 levé a pravé spojky.

Protože se nám nedařilo v obraně, tak jsme se ani nemohly opřít o naší silnou zbraň a to je rychlý útok. V prvním poločase počet branek z RÚ 0, v druhém poločase 4. Vše jsme musely odehrát v postupném útoku, kde nám ale dobrá obrana Plzně dávala zabrat. Přestože jsme v postupném útoku vydřely 20 branek, na lepší výsledek proti dobře hrajícímu soupeři to nestačilo.

Bez obrany a bojovnosti se těžké zápasy nevyhrávají, takže pokud chceme postoupit do finálové části , tak musíme ve Strakonicích předvést v obraně lepší výkon.

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Neubergová 13/46 - Líbalová 2/3, Hurková 0/2, Kubišová 7/14, Růžičková 2/5, Kociánová ¾, Konfrštová 0/3, Holečková 0/1, Novotná 8/13, Šindelářová 0/1, Večeřová 1/1, Hrsinová 0/2, Roubalová 1/6

Aktualizováno Úterý, 01 Říjen 2013 10:40