Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Ani mladší dorostenky na Plzeň nestačily

Ani mladší dorostenky na Plzeň nestačily PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Středa, 02 Říjen 2013 08:39

Třetím týmem, který se utkal s protivníkem z Plzně, byly o víkendu házenkářky mladších dorostenek. Ty přivítaly ve druhém kole loňského vicemistra soutěže SVŠ Plzeň. O tom, jak se jim v zápase dařilo, si můžete přečíst v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

DHC Slavia - SVŠ Plzeň 25:28 (13:15)
Hned při prvním zápase na domácí palubovce jsme přivítali velmi těžkého soupeře - SVŠ Plzeň. Loňský vícemistr této kategorie to ale u nás neměl vůbec jednoduché a o body musel bojovat až do konce. Nám se oproti předcházejícím zápasům vyvedl vstup do prvního poločasu, ve kterém jsme díky pozorné obraně a dobré spolupráci v útoku vedli přibližně v polovině prvního poločasu nad soupeřem 8:5. To vedlo k oddechovému času pro družstvo Plzně, které po něm i díky změně obraného systému na 1:5, který nám dělal problémy, začalo náš náskok postupně smazávat až se nakonec dostalo do vedení 15:13 na konci prvního poločasu.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Jen jsme to byly my, kdo tahal za kratší konec. Vždy jsme se dokázaly soupeři přiblížit na rozdíl jediného gólu. Ale více se nám soupeře dostat pod tlak nepodařilo. Vždy když jsme měli šanci srovnat skóre, jsme buďto svou šanci neproměnily nebo míč hloupě ztratily. Ani obrana nebyla již tak pozorná jako v prvním poločase a tak se soupeř mnohdy velmi jednoduše dostával před naše brankoviště a pohodlně skóroval. Celkový obraz hry již ale vypadal zase o malý kousek lepší a myslím, že jsme se přesvědčily, že i s takto silným soupeřem můžeme hrát vyrovnaný zápas.
Před sebou máme mezinárodní turnaj v Berlíně, kde nás čeká několik těžkých utkáních, které nás jak doufám zase herně posunou o kousek dál.
Sestava: Hořáková V., Korbová A., Vacková K. 7, Rakovanová Z. 3, Hurková A., Kovaříková O., Pešková O. 5, Bečvářová K., Holečková K. 6/2, Šindelářová D. 4/2, Klégrová K.
Aktualizováno Středa, 02 Říjen 2013 08:42