company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Těžká cesta za body

Těžká cesta za body PDF Tisk Email
Napsal uživatel MČ   
Pondělí, 07 Říjen 2013 22:08

 

Cesta juniorek ke třetímu kolu první ligy žen na sever Moravy začala půlhodinovým čekáním na vlak na pražském hlavním nádraží. Napjatý cestovní itinerář tak dostal hned na začátku povážlivou trhlinu. Podrobnosti k utkání čtěte v článku.

 

komentář trenéra Michala Červenky

 

Cesta juniorek ke třetímu kolu první ligy žen na sever Moravy začala půlhodinovým čekáním na vlak na pražském hlavním nádraží. Napjatý cestovní itinerář tak dostal povážlivou trhlinu. Že se nakonec jednalo o zádrhel jediný, je znovu zásluha zodpovědného kolektivního výkonu celého družstva. A také vstřícnosti domácích, kteří kvůli našemu pozdnímu příjezdu posunuli začátek zápasu.

 

3. kolo 1.ligy žen: Sokol Poruba – DHC Slavia Praha 20:31 (10:13)

 

Základní sestava Neubergová v brance, Franková a Valentová na křídlech, Jačková na pivotu a spojky Kordovská, Nechvátalová a Pešková si nejprve zvykala na větší herní vyspělost a zkušenost hráček soupeře. Projevilo se to nejvíce v obranné činnosti, kdy jsme po vlastní nedůslednosti několikrát zbytečně inkasovali po individuálních akcích soupeře. Tuto obrannou liknavost jsme však vynahradili rychlým přechodem do útoku, z něhož jsme dokázali střílet snadné branky.

 

Ty nás udržovaly nejprve v mírném náskoku, který ve 20.minutě dokonce narostl na pět branek (6:11). Pak však přišlo několik zaváhání v útočné činnosti. Začali jsme hrát staticky a když se přidalo i neproměnění několika šancí, soupeř se znovu octl na dostřel. Rychlými útoky stáhl naše vedení na poločasový rozdíl tří branek. Do druhého poločasu jsme nastoupili především s cílem zpřesnit a rozpohybovat naši hru. Znovu začal klapat obranná činnost. Nutili jsme soupeře ke střelbě z nepřipravených pozic a mohli tak hru zrychlit. Kdybychom v této době měli více klidu v koncovce, mohli jsme rozhodnout již v prvních deseti minutách 2.poločasu.

 

Díky našim nepřesnostem tak byl náš náskok dlouho jen pětibrankový (13:18). Teprve v závěrečné čtvrthodině se nám podařilo uklidnit a tak skóre začalo růst v náš prospěch. To již byla na hřišti sestava Kudláčková v brance, křídla Kolomazníková, Navrátilová, pivot Rezlerová a spojky Chlupová, Novotná a Hynečková. Závěrečnou pětiminutovku jsme již bezpečně ovládli a završili naši cestu za vítězstvím několika slepenými závěrečnými góly.

 

Sestava a branky: Neubergová, Kudláčková – Valentová 6, Kolomazníková 1, Franková 3, Navrátilová 3/1, Jačková 1, Rezlerová 2, Kordovská 6/1, Nechvátalová 2, Chlupová 2, Novotná 3, Pešková 2, Hynečková

 

Branky ze 7m hodů: 2 - 2, vyloučení: 1 - 0, rozhodčí: Smékal, Steiger, diváků: 61

 

Aktualizováno Pondělí, 07 Říjen 2013 22:13
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.