company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Lehčí než se čekalo

Lehčí než se čekalo PDF Tisk Email
Napsal uživatel MČ   
Pondělí, 14 Říjen 2013 22:22

 

Další zápas 1. ligy žen sehrály naše juniorky na severu Čech. Házenkářský Most si prožil svou euforii z postupu do dalšího kola poháru EHF v sobotu. Sestava nedělního soupeře týmu – mosteckého béčka - tak dostala povážlivých trhlin. Podrobnosti k utkání čtěte v článku.

 

Hodnocení trenéra Michala Červenky.

4. kolo 1.ligy žen: DHK Baník Most „B“ – DHC Slavia Praha 17:31 (9:17)

 

Ve 4. minutě vedl soupeř poprvé a naposledy 2:1, v 8. minutě jsme již byli ve vedení my – 2:6. V průběhu prvního poločasu se domácím ještě podařilo dvakrát přiblížit na rozdíl dvou branek (5:7 a 7:9), ale více jsme mu nedovolili. Posledních deset minut prvního poločasu jsme vyhráli 6:1 a bylo rozhodnuto.

 

Druhý poločas tak byl především otázkou našeho soustředění a odhodlání pokračovat v rychlé hře. Odpovědi na obě tyto otázky přinesly otazníky. Ale nejprve to pozitivní. V utkání jsme řečeno čísly znovu předváděli rychlou nátlakovou házenou. Svědčí o tom číslo 77 v počtu našich útoků. I koncovka rychlého útoku byla na úrovni, vstřelili jsme z něj dohromady skoro polovinu branek. Do kolonky negativ zařadíme koncovku, a to hlavně z vyložených šancí na brankovišti. Dosáhli jsme pouze 50% střelecké úspěšnosti a to je málo. Prim v tomto sehrála první desetiminutovka druhého poločasu, kterou jsme hubeně vyhráli 2:1. V ní fungovala obrana a vůbec nefungovala spolupráce v útoku a nedařila se koncovka. Když jsme se zmátořili a znovu zvýšili tempo, dopláceli jsme pro změnu na nesoustředěnost v obranné činnosti.

 

Suma sumárum, druhý poločas, který jsme měli výsledkově bezpečně pod kontrolou, jsme neodehráli podle představ. Čím více hráček s tímto názorem souhlasí, tím větší je pravděpodobnost úspěchu v dalších kolech, v nichž nás čeká série daleko těžších soupeřů.

 

Sestava a branky Slavie: Neubergová, Hlavová – Valentová 8, Kolomazníková 2, Franková 5, Navrátilová 2, Jačková 1, Rezlerová 1, Kubišová 6, Nechvátalová, Chlupová 2/1, Novotná 1, Pešková 3, Hynečková

 

Aktualizováno Pondělí, 14 Říjen 2013 22:25
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.