Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Z Mostu bohužel bez bodu

Z Mostu bohužel bez bodu PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Pondělí, 14 Říjen 2013 22:31

Také mladší dorostenky nastoupily proti soupeři z Mostu. O osudu celého zápasu rozhodly špatné vstupy do obou poločasů a i přes  veškerou snahu všech hráček v závěru zápasu se jim nepodařilo z Mostu přivést ani bod. Více informací čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

4. kolo 1.ligy ml.d. - sk. Čechy A: DHK Baník Most – DHC Slavia Praha 19:18 (11:8)

Utkání pro nás bylo velice složité. Museli jsme odcestovat k soupeři bez tří hráček základní sestavy a zvláště na postu spojek to bylo pro nás citelné oslabení. I to zapříčinilo počáteční tápání, ve kterém jsme dovolili soupeři nepřesnou střelbou a nedúrazem v obraně velmi lehce utéct na 4:0. Toto trápení trvalo zhruba do 9. minuty, kdy se nám konečně podařilo vsítit první gól. Hra se již sice vyrovnala, i tak si soupeř dokázal po většinu času držet dvou brankový náskok, který i díky naší neproměněné sedmičce v závěru poločasu  poté ještě navýšil na tři góly 11:8.

Vstup do druhého poločasu byl téměř totožný. Úvodní pětiminutovku jsme prohrály 2:0 a Mostecké hráčky již vedly 13:8 a vypadlo to s námi špatně. Opět jsme se ale dokázaly vzchopit a začaly stíhací jízdu, kterou vedla hlavně Aneta Hurková, která svým pohybem dělala soupeři největší problémy a k ní se přidaly obě zbývající spojky Klára Klégrová a Kačka Holečková. Trpělivostí a hlavně velmi dobrou prací v obraně jsme pomalu stahovaly náskok soupeře až se nám podařilo srovnat skóre v 25. minutě 17:17, 26. minutě 18:18. Ani jednou jsme, ale nedokázaly vstřelit za nerozhodného stavu gól a alespoň jednou v zápase vést.

Bohužel ani závěrečná kombinace, při kterém jsme se dostaly do slibné šance gólem neskončila a my tak nezvládly přivést z Mostu ani ten jeden kýžený bod. Byť jsme z Mostu vyšly na prázdno, není ještě konec. Máme před sebou ještě 6 zápasů a spoustu bodů ve hře. Zaváhat si už ale nemůžeme dovolit.

Sestava Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Rakovanová Zuzana 1, Hurková Aneta 9, Karbanová Johana, Kovaříková Olga, Matošková Petra, Holečková Kateřina 4, Šimánková Anna, Klégrová Klára 4

Aktualizováno Pondělí, 14 Říjen 2013 22:36