Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Třetí výhra mladších dorostenek

Třetí výhra mladších dorostenek PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Čtvrtek, 24 Říjen 2013 15:13

V pátém podzimním kole první ligy mladších dorostenek přivítalo naše družstvo další pražský celek, kterým bylo družstvo Sokola Vršovice. O svém vítězství rozhodly mladé Slávistky již v průběhu první půle a kompletní zhodnocení zápasu si můžete přečíst v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

5.kolo 1.liga ml.d., skupiny Čechy A: DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice 27:21 (16:6)

Na utkání jsme se dokázaly koncentrovat již od prvních minut zápasu a poprvé za pět kol jsme se rozeběhly do rychlého útoku. Na vývoji zápasu to bylo znát. Hned od úvodních minut utkání jsme dokázaly držet otěže zápasu pevně ve svých rukách a soupeře takřka do ničeho nepouštět. Dobrou obranou, ke které se přidala i gólmanka, jsme získávali míče, které jsme proměňovali v rychlých útocích a hned v úvodu zápasu získaly vedení 6:1, které se nám svižnou a jednoduchou hrou v útoku podařilo navýšit na desetigólový poločasový rozdíl 16:6.

Druhý poločas byl z naší strany již hraný spíše na údržbu, sice se nám takřka po celou dobu dařilo držet 8-9 gólový náskok, naše obraná hra už ale nebyla tak důrazná. Hráčkám Vršovic jsme dovolily někdy až příliš jednoduše skórovat a v útoku jsme taktéž vyprodukovali více technických chyb než v poločase prvním. Závěr zápasu už byl dohrávaný v poklidu a se snahou se nezranit, a tak soupeř mohl alespoň skorigovat výsledné skóre na 27:21.

V sobotu nás tento soupeř čeká znovu, a tak je nutné chtít tento výsledek zopakovat a do zápasu

Sestava Slavie Praha: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Hrnčárková Anna, Rakovanová Zuzana 7/2, Hurková Aneta 3, Kovaříková Olga 2, Bečvářová Kateřina 3, Holečková Kateřina 4, Klégrová Klára 8
Aktualizováno Čtvrtek, 24 Říjen 2013 15:15