company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Třetí výhra mladších dorostenek

Třetí výhra mladších dorostenek PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Čtvrtek, 24 Říjen 2013 15:13

V pátém podzimním kole první ligy mladších dorostenek přivítalo naše družstvo další pražský celek, kterým bylo družstvo Sokola Vršovice. O svém vítězství rozhodly mladé Slávistky již v průběhu první půle a kompletní zhodnocení zápasu si můžete přečíst v článku.

 

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

 

5.kolo 1.liga ml.d., skupiny Čechy A: DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice 27:21 (16:6)

Na utkání jsme se dokázaly koncentrovat již od prvních minut zápasu a poprvé za pět kol jsme se rozeběhly do rychlého útoku. Na vývoji zápasu to bylo znát. Hned od úvodních minut utkání jsme dokázaly držet otěže zápasu pevně ve svých rukách a soupeře takřka do ničeho nepouštět. Dobrou obranou, ke které se přidala i gólmanka, jsme získávali míče, které jsme proměňovali v rychlých útocích a hned v úvodu zápasu získaly vedení 6:1, které se nám svižnou a jednoduchou hrou v útoku podařilo navýšit na desetigólový poločasový rozdíl 16:6.

 

Druhý poločas byl z naší strany již hraný spíše na údržbu, sice se nám takřka po celou dobu dařilo držet 8-9 gólový náskok, naše obraná hra už ale nebyla tak důrazná. Hráčkám Vršovic jsme dovolily někdy až příliš jednoduše skórovat a v útoku jsme taktéž vyprodukovali více technických chyb než v poločase prvním. Závěr zápasu už byl dohrávaný v poklidu a se snahou se nezranit, a tak soupeř mohl alespoň skorigovat výsledné skóre na 27:21.

 

V sobotu nás tento soupeř čeká znovu, a tak je nutné chtít tento výsledek zopakovat a do zápasu

 

Sestava Slavie Praha: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Hrnčárková Anna, Rakovanová Zuzana 7/2, Hurková Aneta 3, Kovaříková Olga 2, Bečvářová Kateřina 3, Holečková Kateřina 4, Klégrová Klára 8
Aktualizováno Čtvrtek, 24 Říjen 2013 15:15
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.