Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky i tentokráte lepší Vršovic

Mladší dorostenky i tentokráte lepší Vršovic PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Kantůrková
Úterý, 29 Říjen 2013 13:57

V předehrávaném desátém kole první ligy mladších dorostenek narazily hráčky Slavie na stejného soupeře, se kterým se utkaly minulý týden. O tom, že střetnutí nebylo tentokráte nikterak jednoduché, se dočtete v článku.

Hodnotila trenérka Sandra Stehlíková.

10.kolo 1.liga ml.d., skupina Čechy A: Sokol Vršovice x Slavia Praha 18: 28 (3:10)

Soustředit se na zápas se stejným soupeřem, jako v předcházejícím zápase není nikdy jednoduché. Že nám soupeř nebude chtít dát nic zadarmo a bude chtít odčinit porážku z předcházejícího zápasu, bylo jasné již od začátku. Nám nevyšel vstup do zápasu podle našich představ. Sice jsme v 6. minutě vedli 3:1, to ale bylo na dlouhou dobu jak z naší strany, tak i ze strany soupeře poslední gólový zápis. Poté následovala téměř deseti minutová hluchá pasáž, ve které jsme hlavně bránily a poté v útoku ztrácely velmi lacině míče. Nebýt výborně chytající brankařky, která nás po celý první poločas držela a soupeři dovolila vstřelit jen 3 branky, byla by tato hluchá pasáž pro nás velkým problémem. Soupeř toho, ale nedokázal využít a naopak nám dovolil se od 18. minuty vrátit zpět do hry a hrát naší hru. Podařilo se nám dostat do rychlých brejků a hru z naší strany líp organizovat v  postupném útoku a navýšit tak poločasové skóre na 10:3 pro nás.

Opět jsme zaspaly začátek druhého poločasu a dovolily soupeři šňůrou 4 branek snížit.  Více se, ale hráčkám Vršovic již nepodařilo. Zápas jsme si pohlídaly a postupně brankový rozdíl ještě navyšovaly. I když jsme nakonec uhrály lepší výsledek než v předcházejícím utkání, určitě bylo méně pohledné. Splnily jsem, ale cíl a získaly 4 body. Teď se musíme soustředit na nadcházející zápas s DHC Plzní, který bude pro nás daleko těžší a daleko důležitější. Proto každý fanoušek, který si najde cestu v neděli do haly bude vítán.

Sestava Slavie Praha: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Hrnčárková Anna, Rakovanová Zuzana 5/1, Hurková Aneta 6, Venclová Markéta 1, Kovaříková Olga 4, Pešková Olga 2, Bečvářová Kateřina, Holečková Kateřina 4, Slabá Klára 2, Klégrová Klára 3

Aktualizováno Úterý, 29 Říjen 2013 13:58