company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky si s nováčkem poradily

Mladší dorostenky si s nováčkem poradily PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Kantůrková   
Úterý, 05 Listopad 2013 09:58

 

Dalšího vítězství dosáhl tým mladších dorostenek, když si v šestém kole připsal skalp DHC Plzeň. Díky tomuto vítězství se tak drží na druhém místě prvoligové tabulky. Podrobnosti k zápasu čtěte v článku.

 

 

6.kolo 1.ligy ml.dorostenek Čechy, skupina A: Slavia - DHC Plzeň 20:14 (10:7)

 

Tentokráte jsme doma přivítali družstvo DHC Plzeň, které na nováčka podává velmi sympatické výkony. Že nesmíme zaváhat a vytěžit z tohoto zápasu oba dva body, byl náš hlavní cíl, který se nám podařilo splnit. Byď byl úvod zápasu z naší strany trochu víc rozpačitý, než bych si přála a my ztratily několikrát velmi jednoduše míč, místo abychom ho dopravily do branky soupeře.

 

Plzeňské hráčky toho naštěstí nevyužil jelikož i přes jejích velkou snahu, jim vystavila stopku naše gólmanka Hořáková Veronika. Hlavně její zásluhou, kdy několika velmi dobrými zákroky v úvodu zápasu doslova smazala střelkyně soupeře, jsme se postupně uklidnily a začali pomalu navyšovat skóre. Druhý poločas byl prakticky jako přes kopírák stejný, jako poločas první. Dařilo se nám si neustále udržovat od soupeře 3-5 gólový odstup a nepustit ho ani jednou ke zdramatizování zápasu. Střelecky se dneska dařilo hlavně Olí Peškové, která konto soupeře zatížila hned 8 góly. Velmi dobré výkony v posledních zápasech podává i Zuzka Rakovanová, která se po vlažném rozjezdu do sezony stává oporou nejen v obraně, ale i v útočné fázi.

 

Pochválit je ale potřeba celé družstvo. Bez poctivé práce všech hráček na hřišti bychom takto dobře zápas nezvládli. Náš výkon určitě není bezchybný, před sebou máme ještě spoustu práce. Každý zápas nám dává možnost na nich zapracovat. Hned další možnost máme na horké půdě lídra naší skupiny - SVŠ Plzeň.

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Rakovanová Zuzana 5/2, Hurková Aneta, Vítková Tereza, Kovaříková Olga 1, Pešková Olga 8, Bečvářová Kateřina, Holečková Kateřina, Klégrová Klára 3, Šindelářová Dominika 3/1
Aktualizováno Úterý, 05 Listopad 2013 10:01
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.