company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky připravil o body špatný první poločas

Mladší dorostenky připravil o body špatný první poločas PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Úterý, 12 Listopad 2013 09:25

 

V sedmém kole první ligy mladších dorostenek se naše házenkářky představily na palubovce SVŠ Plzeň. Nevydařil se jim zejména první poločas, po kterém měli šestibrankovou ztrátu. Podrobnosti čtěte v článku.

 

Hodnotila trenérka Sandra Stehlíková.

 

7.kolo 1.ligy ml.dorostenek: SVŠ Plzeň x DHC Slavia Praha 32:24 (19:13)

 

Do zápasu s tak těžkým soupeřem jako je SVŠ Plzeň jsme vstoupily velmi špatně. Téměř celý první poločas jsme se potýkaly s velkým nedůrazem v obrané činnosti. Hráčky Plzně si na hřišti dělaly co chtěly a na góly se prakticky nenadřely. Až ve druhém poločase jsme se trošku zmátořily a již hrály o něco lépe a dokázaly ustát soupeřův tlak. I tak si tento zápas za rámeček určitě dát nemůžeme. Příliš mnoho chyb nás sráželo po celý zápas a plzeňské hráčky tak mohly dohrát zápas v naprostém klidu. My se teď musíme ze svého výkonu oklepat. Máme před sebou už jen dva domácí zápasy a ani v jednom si nemůžeme dovolit zaváhat, pokud si i na jaře chceme zahrát první ligu.

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Rakovanová Zuzana 7/4, Hurková Aneta 1, Kovaříková Olga 2, Bečvářová Kateřina, Holečková Kateřina 2, Šindelářová Dominika 2, Klégrová Klára 5.
Aktualizováno Úterý, 12 Listopad 2013 09:28
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.