Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky S Budějovicemi ve znamení úspěšného útoku

S Budějovicemi ve znamení úspěšného útoku PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Čtvrtek, 21 Listopad 2013 09:49

V osmém kole první ligy mladších dorostenek, skupina Čechy, se naše házenkářky utkaly v domácí hale v Edenu s týmem Loko České Budějovice. Na branky bohaté utkání nakonec přineslo více jak čtyřicet gólů v síti našeho soupeře. Podrobnosti čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

Liga ml.d., sk.Čechy A, 8.kolo: DHC Slavia - Loko České Budějovice 41:24 (22:15)

V dnešním zápase se jsme se více praly s vlastní koncentrací než se soupeřem. V útoku jsme si sice po celý zápas dokázaly vytvářet hodně gólových šancí a proměňovat je. V obraně to už bylo horší. Hlavně v prvním poločase jsme nebyly v tom nejlepším rozpoložení. Hodně často jsme dostávaly velmi laciné góly. Málo důrazu a špatný pohyb zapříčinil, že se v prvním poločase budějovické hráčky na góly moc nenadřely. Zlepšení přišlo až ve druhém poločase. To se k dobrému útoku přidala i lepší obrana a ihned to bylo znát na skóre. To nakonec zapříčinilo, že na tabuli na konci zápasu svítil příjemný výsledek 41:24.

Sestava a branky Slavie:  Hořáková Veronika, Korbová alice, Hrnčárková Anna, Rakovanová Zuzana 8, Hurková Aneta 4, Kovaříková Olga 3, Pešková Olga 5, Bečvářová Kateřina 2, Holečková Kateřina 3, Matošková Petra, Šindelářová Dominika 10, Klégrová Klára 6
Aktualizováno Čtvrtek, 21 Listopad 2013 09:50