Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky na úvod vítězné

Mladší dorostenky na úvod vítězné PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Úterý, 04 Únor 2014 22:33

Také mladší dorostenky mají za sebou první "jarní" kolo. V úvodním duelu druhé ligy přivítaly soupeře z Plzně a přestože v poločase prohrávaly o jednu branku, nakonec  se v zápase radovaly z vítězství. Podrobnosti čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové - družstvo ml.dorostenek

1.kolo: DHC Slavia Praha - DHC Plzeň 20:17 (9:10)

Přestože jsme jarní část začali ve druhé lize, naše cíle se prakticky nezměnily. Stále máme na čem pracovat a v čem se zlepšovat a to jsou hlavní cíle jarní části soutěže. Vzhledem k zapojení 3 hráček vracejících se po zraněních a absolvované zimní přípravě, ve které nebylo tolik času na přípravné zápasy, vypadal náš první jarní zápas spíše jako první podzimní. Místy vázla plynulost naší hry, nasazení a organizace jak obrany, tak postupného útoku. To vyhovovalo hlavně našemu soupeři, který na rozdíl od nás je neustále v herním zatížení a téměř totožné sestavě.

Úvod zápasu byl na obou stranách dost rozpačitý, my se nemohli dostat do tempa a soupeř na druhou stranu neproměnil několik vyložených šancí. A tak první góly padly převážně z čáry 7 metrového hodu. Postupem času jsem se dokázali díky zlepšení v obraně dostat do vedení až o 3 góly - 9:6. Bohužel už se nám ale nepodařilo tento rozdíl navýšit a ani udržet. Po soupeřově oddechovém času ke konci prvního poločasu jsem již nedokázali ani jednou skórovat a naopak laxností v obraně jsme soupeři dovolit přenést vedení na svou stranu - 9:10.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel lépe a třemi brankami v řadě jsme otočili skóre na naší stranu 12:11, pak ale ihned následovalo naše polevení místo udržení koncentrace a soupeř 2 brankami opět přelil vedení na svou stranu. Na to jsme naštěstí dokázali rychle zareagovat a opět si vzít vedení zpět, které jsme již do konce utkání udrželi.
Opět jsme se mohli spolehnout na brankařku, která zvláště ve druhém poločase svými zákroky holky podržela. Střelecky nás táhlo hlavně duo Šindelářová, Kovaříková. Svou práci ale odvedla i Kristýna Vacková a Kateřina Holečková . Radost mám i ze zapojení dlouhodobých marodů Terezy Šroubkové a Petry Houserové, která ještě jen musí získat herní praxi a sžít se s kolektivem, což přijde samo postupem času.

Sestava a branky Slavie: Korbová Alice, Hořáková Veronika, Vacková Kristýna 1, Hrnčárková Anna, Hurková Aneta 1, Houserová Petra, Kovaříková Olga 6, Pešková Olga, Bečvářová Kateřina, Holečková Kateřina 2, Šroubková Tereza 1, Klégrová Klára 1, Šindelářová Dominika 8/4
Aktualizováno Úterý, 04 Únor 2014 22:35