company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky přidaly třetí výhru

Mladší dorostenky přidaly třetí výhru PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Úterý, 18 Únor 2014 22:41

 

Ve třetím kole druhé ligy mladších dorostenek zajížděly naše mladé hráčky na jih Čech do Českých Budějovic. Zápas prakticky rozhodly již po první půli a nakonec vysoko zvítězily. Podrobnosti čtěte v článku.

 

3.kolo 2.ligy ml.dorostenek: České Budějovice - Slavia 18:31 (8:16)

 

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

S vědomím, že máme co napravovat jsme odjížděli již na třetí vzájemné střetnutí s Českými Budějovicemi. Soupeře jsme znali už celkem dobře z předchozích zápasů a tak nejdůležitější bylo nic nepodcenit a naopak ukázat, že když chceme, tak hrát umíme.  Začátek byl z naší strany trochu vlažnější a tak soupeř zaslouženě v prvních minutách vedl. To bylo ale naposledy, co se mu to podařilo.

 

Zhruba v 6. minutě už jsem se dostávaly pomalu do tempa a skóre překlopily v náš prospěch a začaly postupně v zápase dominovat.  Dařilo se nám hlavně v útočné fázi, kdy pro nás nebyl problém se prosazovat a to hlavně z prostoru spojek,  které se dokázaly prosadit jak střelbou dálky, tak po individuálních průnicích na brankoviště.  V určitých úsecích hry se nám dařil i přechod do rychlého útoku a to hlavně druhá vlna, která už dostávala podobu, ke které bychom se chtěli přibližovat.  V obraně to, ale občas zaskřípalo po individuálních chybách a místy šlo hlavně o osobní statečnost každé hráčky se postavit proti kamikadze stylu buďějovických hráček. I tak můžu naše vystoupení hodnotit pozitivně. Pomalu se opět sehráváme a snad se naše výkony budou jen zlepšovat. Zda tomu tak bude, ukážou následující kola.

 

V dalším kole přivítáme na naší palubovce celek z Jindřichova Hradce a to v neděli 23. února od 11hodin.

 

 

Sestava Slavie: Hořáková V., Korbová A., Vacková V. 6, Hrnčárková A., Hurková A. 2, Houserová P. 4, Pešková O., Bečvářová K. 1, Šroubková T. 1, Šindelářová D. 10, Klégrová K. 7

Aktualizováno Úterý, 18 Únor 2014 22:44
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.