company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky porazily Jindřichův Hradec

Mladší dorostenky porazily Jindřichův Hradec PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Čtvrtek, 27 Únor 2014 11:14

 

O uplynulém víkendu se tým mladších dorostenek utkal s celkem Jindřichova Hradce. Oba dva týmy byly bez porážky a tak pro jeden z nich po tomto zápase vítězná série musela skončit. Ze dvou bodů se nakonec radovaly naše hráčky.

 

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

 

2.liga ml.dorostenky, 4.kolo: Slavia - Jindřichův Hradec 21:18 (13:11)

 

O víkendu jsme změřily síly s družstvem z Jindřichova Hradce. Zápas byl po celou dobu utkání vyrovnaný a krom úvodu, kdy soupeř chvíli vedl (3:2 a 5:4),  jsme  měli vše ve svých rukou a po většinu zápasu vedli.  Na více jak čtyř gólový rozdíl se nám ale nepodařilo utéct. Vždy se soupeři podařilo na nás dotáhnou a držet se na dostřel.

 

Hra tak měla po celou dobu rychlý spád a náboj ve, které jsme nakonec byly my, kdo odcházel z palubovky šťastnější a s dvěma body. Naše herní nasazení už bylo zase o něco lepší a je jen škoda, že jsme nemohly do takto vyrovnaného zápasu nastoupit v plné sestavě. Teď nás čeká zápas na Vršovicích a poté doma přivítáme hráčky z Tachova.

 

V tabulce nám po čtyřech odehraných kolech patří první příčka bez ztráty bodu. V dalším kole se utkáme v sobotu 1. března od 16:15 se Sokolem Vršovice na jeho palubovce.

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková V., Korbová A., Vacková K. 6, Matošková P., Hrnčárková A., Hurková A. 6, Kovaříková O.1,  Pešková O., Bečvářová K., Holečková K. 4, Šroubková T., Klégrová K. 4

 

Aktualizováno Úterý, 04 Březen 2014 17:33
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.