Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Po vyrovnané první půli získaly mladší dorostenky další body

Po vyrovnané první půli získaly mladší dorostenky další body PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Úterý, 04 Březen 2014 17:16

V pátém kole druhé ligy mladších dorostenek čekal na naše hráčky soupeř, ke kterému máme v rámci soutěže regionálně nejblíže. Po vyrovnané první půli jsme pak rozhodly o tříbrankovém vítězství. Hodnocení najdete v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

5.kolo 2.liga ml.d.: Sokol Vršovice  - DHC Slavia Praha 22:25 (12:12)

Tentokrát jsme nemusely na zápas cestovat moc daleko, ale jen o 3 tramvajové zastávky dál do haly Sokola Vršovice.  Tak jak to byla krátká cesta, tak rozhodně nebyla jednoduchá.  Vršovické hráčky hrály v klidu a bez stresu, zatímco my se hlavně praly samy se sebou.  Ať už vinou lehkého podcenění nebo nedostatečným nabuzením se nám vůbec nevyvedl hlavně první poločas.  Velmi pozvolna jsme se dostávaly do alespoň přijatelného tempa  a když už to vypadalo slibně, tak jsme se vždy samy srazily zpět díky hrubým chybám v obraně a nedostatečným důrazem v jasných gólových příležitostí. Soupeř se nás tak zaslouženě držel neustále na dostřel a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 12:12.

Chyběl nám hlavně pohyb a důraz. To se nám podařilo zlepšit až ve druhém poločase, kdy jsme v 8. minutě šňůrou 5 gólů utekly soupeři a zápas si již pohlídaly.  Celé utkání nás střelecky drželo hlavně duo spojek Klégrová - Šindelářová, které obstaraly víc jak polovinu branek.  Zdárně jim sekundovala Aneta Hurková, která svým pohybem dělala soupeři často problémy. Spolehnout jsme se mohli opět na klidnou jistotu v bráně Verču Hořákovou, která holky opět několikrát podržela. Bohužel se stále potýkáme s nevyrovnaností našich výkonů,  které nás neustále sráží do míst, kam určitě mířit nechceme.  V zápase s Tachovem máme zase další pokus zlepšit náš výkon a tentokrát i snad už i budeme v kompletní sestavě.

Další kolo hrajeme v neděli 9. března od 15hodin na domácí palubovce, kde hostíme Slavoj Tachov.

Sestava a branky Slavie: Hořáková V., Korbová A.,  Hrnčárková A., Hurková A. 2, Kovaříková O. 2, Pešková O. 2, Bečvářová K. 1, Holečková K. 2, Šroubková T. 2, Šindelářová D. 8/2, Klégrová K. 9

Aktualizováno Úterý, 04 Březen 2014 17:33