company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Boj, uklidnění, vystřízlivění

Boj, uklidnění, vystřízlivění PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Kantůrková   
Středa, 05 Březen 2014 16:46

V dalším domácím zápase přivítali juniorky rezervu Baníku Most. Podle postavení v tabulce by si nezasvěcený mohl myslet něco o lehkém úkolu, realita dlouho vypadala jinak. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

 

Hodnocení trenéra Michala Červenky.

15. kolo 1. ligy žen: DHC Slavia Praha – DHK Baník Most „B“ 25:20 (14:9)

Nutno předeslat, že nijak krizově, neboť jsme s výjimkou první branky v celém utkání vedli nejméně dvoubrankovým rozdílem. Na začátku jsme opět nastoupili soustředěně v obraně, kde nás nepřekvapila ani soupeřova hra na dva pivoty. Navyšování náskoku bránila pasivita a nedostatek pohybu v postupném útoku. Akce jsme tak dohrávali až na hranici pasivity a tak střelba nebyla vždy z připravené pozice. A tudíž neměla požadovanou úspěšnost. O tom, že do šaten půjdeme s náskokem tak rozhodla až přesilovka, kterou jsme v závěru první půle vyhráli 3:0.

I vstup do druhého poločasu byl v naší obraně soustředěný. Protože jsme neslevili z vysokého tempa a zároveň zlepšili koncovku, náš náskok pomalu, ale jistě rostl. Tak jsme se v 15. minutě dostali do rekordního vedení 25:14. Poslední čtvrtina znovu připomněla, že není všechno v pořádku. Nemohli jsme se trefit do branky, a obrana citelně polevila. A tak místo vysokého vítězství tady bylo další upachtěné. To však nesnižuje jeho význam. Podruhé se projevilo, jak nás obrana může přivést k úspěchu a že by bylo dobré na této cestě vytrvat.

Prim v naší hře hrála obrana, kde především náročná funkce středních obránkyň slušela dvojici Chlupová, Vondráčková, v útoku se dařilo Frankové. Za jistou obranou byly jisté i obě brankářky.

 

Sestava a branky: Hillebrandová, Hlavová – Valentová 1, Kolomazníková 1, Franková 7, Navrátilová, Jačková 3, Vondráčková, Kubišová 1, Nechvátalová, Chlupová 4/3, Pešková 4, Hynečková, Janoušková 4

Aktualizováno Středa, 27 Květen 2020 08:47
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.